Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w Starym Gostyniu
Gmina Gostyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400191
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400191/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:11
- Lokalizacja
- Gostyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2abc034-2dc3-4fef-a9ca-054827073c22
- Identyfikator
- 6961750343
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400191 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w Starym Gostyniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gostyń
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050646
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 2
1.4.2.) Miejscowość: Gostyń
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-800
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gostyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biuletyn.gostyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2abc034-2dc3-4fef-a9ca-054827073c22
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400191
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00154729
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Projekt numer FEWP.08.01-IZ.00-0028/25
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w Starym Gostyniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w Starym Gostyniu.
Zakres prac obejmuje:
• Roboty przygotowawcze,
• Wykonanie fundamentów,
• Wykonanie nawierzchni,
• Montaż elementów obsługi użytkowników,
• Instalacja monitoringu wizyjnego,
• Budowa przyłącza wodociągowego,
• Prace wykończeniowe i uporządkowanie terenu.
Do obowiązków Wykonawcy, które nie zostały ujęte w dokumentacji bądź kosztorysie należą:
• Uzyskanie wszelkich uzgodnień i zezwoleń wymaganych do realizacji niniejszego obiektu;
• Poinformowanie wszystkich gestorów sieci o realizacji zadania przed rozpoczęciem robót;
• Obsługa geodezyjna oraz sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
• Prowadzenie na własny koszt pomiarów i badań materiałów;
• Koszty zabezpieczenia i rozliczenia mediów;
• Koszty nadzoru nad infrastrukturą techniczną.
Powyższe koszty należy uwzględnić w ofercie, nie wykonując odrębnych pozycji kosztorysowych.
Zamawiający ustala okres podstawowej gwarancji na 60 miesięcy.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
34928210-3 - Wiaty drewniane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROGRES Sebastian Kurpisz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 697 204 1366
4.3.4.) Miejscowość: Leszno
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 358000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00226854/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 358000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |