ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400257
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:25
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a22977f2-599c-409e-9679-17eb5017e851
- Identyfikator
- 8971590801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Malowanie nawierzchi
Wykonawcy
4 przyznane
DARIUSZ DRĄŻKIEWICZRuda Śląska, PL · lot 0
722 241,23 PLNMALDRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
2 968 633,51 PLNKRZYSZTOF KĘDZIERSKISmolec, PL · lot 2
1 659 424,71 PLNMALDRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 3
978 287,63 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400257 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001255179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 28
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-425
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dsdik.wroc.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a22977f2-599c-409e-9679-17eb5017e8511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarząd drogowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a22977f2-599c-409e-9679-17eb5017e851
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00126979/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich z podziałem na zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NI.2720.51.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5611547,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 602579,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 2494384,23 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 1500535,70 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 1014047,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 722241,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 975796,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 722241,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DARKO Dariusz Drążkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242582180
7.3.3) Ulica: Ludwika Zamenhofa 8/31
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-706
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 722241,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2968633,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3177681,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2968633,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MALDRÓG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385549667
7.3.3) Ulica: ul. Potokowa 27
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-105
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2968633,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1659424,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1821304,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1659424,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAL - COM KRZYSZTOF KĘDZIERSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020926970
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 25H
7.3.4) Miejscowość: Smolec
7.3.5) Kod pocztowy: 55-080
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1659424,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 978287,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1173061,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 978287,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MALDRÓG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385549667
7.3.3) Ulica: ul. Potokowa 27
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-105
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 978287,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |