„Budowa oświetlenia drogowego na wybranych ulicach miasta Leszna” – z podziałem na 3 części przedmiotu zamówienia.

Miasto Leszno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400215
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400215/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 12:16
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa672fa9-9646-49f6-ba2b-dd93c70b425f
Identyfikator
6972259898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoOświetlenie zewnętrzne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400215 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia drogowego na wybranych ulicach miasta Leszna” – z podziałem na 3 części przedmiotu zamówienia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15

1.4.2.) Miejscowość: Leszno

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@leszno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa672fa9-9646-49f6-ba2b-dd93c70b425f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400215

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00351166

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Budowa oświetlenia drogowego na wybranych ulicach miasta Leszna” – z podziałem na 3 części przedmiotu zamówienia.

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

„Budowa oświetlenia drogowego na ulicach Lnianej, Siewnej i Rzepakowej w Lesznie” – budowę linii kablowej oświetlenia drogowego wraz ze słupami i oprawami oświetleniowymi na ulicach Lnianej, Siewnej i Rzepakowej w Lesznie, zgodnie ze sporządzonym projektem budowlanym, STWiORB, przedmiarem robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

80 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Elkard Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562300924

4.3.3.) Ulica: Grudziądzka 159

4.3.4.) Miejscowość: Toruń

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 350800,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00460483/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający odstąpił od umowy nr INF-MZD.272.38.2025 z winy Wykonawcy. Oświadczenie Zamawiającego o odstąpieniu od umowy zostało prawidłowo doręczone Wykonawcy i odebrane dnia 13.07.2026 r.
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane