Montaż gotowej wiaty namiotowej na terenie Gminy Jeżów Sudecki (działka nr 735/7)”- zadanie finansowane ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

Gmina Jeżów Sudecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400304
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400304/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 12:36
Lokalizacja
Jeżów Sudecki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8db3b51-eb1e-4150-9863-f2d19583a845
Identyfikator
6111017308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE I HANDLOWE "COM - D" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJawor, PL · lot 0
378 164 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400304 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż gotowej wiaty namiotowej na terenie Gminy Jeżów Sudecki (działka
nr 735/7)”- zadanie finansowane ze środków Programu Ochrony Ludności
i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżów Sudecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 63

1.5.2.) Miejscowość: Jeżów Sudecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-521

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jezowsudecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8db3b51-eb1e-4150-9863-f2d19583a845

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż gotowej wiaty namiotowej na terenie Gminy Jeżów Sudecki (działka
nr 735/7)”- zadanie finansowane ze środków Programu Ochrony Ludności
i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8db3b51-eb1e-4150-9863-f2d19583a845

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400304

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047360/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa gotowej wiaty namiotowej na terenie Jeżowa Sudeckiego, na działce nr 735/7.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359528

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 252293,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż gotowej wiaty namiotowej z przeznaczeniem do magazynowania materiałów sypkich wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu, obejmującym m. in. utwardzenie placu pod wiatą.
2) W ramach realizacji zamówienia konieczne będzie przetransportowanie piasku zmagazynowanego na placu przeznaczonym pod wiatę namiotową,
a po ukończeniu robót budowlanych ponowne jego złożenie pod wybudowaną wiatą. Orientacyjna ilość piasku to ok. 20,0 ton.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378164,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378164,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne i Handlowe "COM-D" Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6950001773

7.3.3) Ulica: Poniatowskiego 25

7.3.4) Miejscowość: Jawor

7.3.5) Kod pocztowy: 59-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378164,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane