Budowa sceny plenerowej w miejscowości Bojanówka
Gmina Wohyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400322
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400322/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:40
- Lokalizacja
- Wohyń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-020a1a2d-9dcd-4b59-bf1a-ccd177b421ea
- Identyfikator
- 5381849745
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400322 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sceny plenerowej w miejscowości Bojanówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wohyń
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237760
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Radzyńska 4
1.4.2.) Miejscowość: Wohyń
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-310
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wohyn.home.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminawohyn.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-020a1a2d-9dcd-4b59-bf1a-ccd177b421ea
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400322
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00164982
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
EuropejskiFundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (RROW 2023-2027)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sceny plenerowej w miejscowości Bojanówka
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie sceny plenerowej o wymiarach 8,42 x 5,42 m wraz z utwardzeniem terenu z kostki brukowej oraz zaopatrzeniem w energię elektryczną.
Projektowana budowa stanowi parterowy, niepodpiwniczony obiekt składający się z pięciu słupów, sceny oraz dachu. Dach wielospadowy kryty blachą panelową w kolorze grafitowym.
Słupy żelbetowe, obmurowane cegłą klinkierową, wypełnienie tylnej ściany oraz obłożenie podciągów z deski szalówki.
3.9.) Główny kod CPV: 45237000-7 - Roboty budowlane w zakresie scen
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Remontowo – Budowlane Emil Zieniuk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372278680
4.3.4.) Miejscowość: Romaszki
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 250000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00250168/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 250000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |