Budowa ogólnodostępnego placu zabaw na terenie parku w Korczynie
GMINA KORCZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400324
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400324/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:40
- Lokalizacja
- Korczyna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bad8dc2-e7c2-4996-a534-a0171f586876
- Identyfikator
- 6842376826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400324 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego placu zabaw na terenie parku w Korczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZYNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440560
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 18A
1.4.2.) Miejscowość: Korczyna
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-420
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 13 43 540 80
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korczyna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korczyna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bad8dc2-e7c2-4996-a534-a0171f586876
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400324
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00119544
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR w ramach Planu Strategicznego 2023-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa ogólnodostępnego placu zabaw na terenie parku w Korczynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa ogólnodostępnego placu zabaw na terenie parku w Korczynie
W ramach realizacji przedmiotowej inwestycji projektuje się:
- montaż 17 urządzeń zabawowych wraz z tablicą informacyjną (regulamin placu zabaw) zgodnie z ich kartami technicznymi, określającymi m.in. ich strefę bezpieczeństwa
oraz wytycznymi producenta w zakresie posadowienia obiektów oraz zastosowanie zalecanych przez niego kotew, fundamentu, itp.
- montaż ławek z oparciem szt. 6 wg wytycznych producenta
- montaż stojaków na rowery szt. 2 wg wytycznych producenta
- montaż koszy na śmieci szt. 6 wg wytycznych producenta
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych dostosowanej do HIC 2,0m (urządzenie nr 1, 2, 4, 5, 6) oraz HIC 3,0m (urządzenia nr 2, 7) o powierzchni około 605 m2
- wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej bezfazowej typu Holland jako dojście do projektowanego placu zabaw w kolorze szarym o powierzchni około 41,0 m2
Przyjęto konstrukcję nawierzchni o następującym układzie warstw:
- warstwa z kostki brukowej betonowej bezfazowej typu Nostalit gr. 6cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 i gr. 4cm
- warstwa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm o gr. 30cm
- warstwa separująca z geowłókniny min. 150g/m2
- montaż ogrodzenia panelowego placu zabaw o długości 192 m oraz 5 szt. furtek o szerokości min. 1,2 m (wysokość ogrodzenia min. 1,0 m)
Wokół utwardzonych nawierzchni z kostki brukowej należy ułożyć obrzeża betonowe o wymiarach 8x30x100cm na ławie betonowej z oporem w kolorze szarym, natomiast wokół nawierzchni bezpiecznej obrzeża betonowe o wymiarach 6x20x100cm na ławie betonowej z oporem w kolorze szarym lub obrzeża gumowe z granulatu SBR o wymiarach 5x25x100cm.
Projektowane urządzenia placu zabaw zostały zlokalizowane w obrębie istniejącego parku miejskiego i stanowić będą element rekreacyjno-sportowy uatrakcyjniający niezagospodarowaną przestrzeń. Urządzenia zostały zlokalizowane zgodnie z §40 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2022 r. poz. 1225 z póź. zm.) tj.: w odległości
większej niż 10m od linii rozgraniczających ulicę. W ramach realizacji przedmiotowej inwestycji nie występuje potrzeba wycinki drzew i krzewów.
Szczegółowy opis przedmiotu postępowania zawiera dołączona dokumentacja.
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-084.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa EPX Paweł Matera
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722171519
4.3.4.) Miejscowość: Pustków
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-205
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 948758,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00260243/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 948758,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |