Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie Gminy Domaradz
GMINA DOMARADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400350
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400350/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 12:47
- Lokalizacja
- Domaradz, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-307441e2-a95a-4e70-9243-23a1b94bfc0d
- Identyfikator
- 6861578318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400350 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie Gminy Domaradz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOMARADZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440229
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Domaradz 345
1.4.2.) Miejscowość: Domaradz
1.4.3.) Kod pocztowy: 36-230
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@domaradz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.domaradz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-307441e2-a95a-4e70-9243-23a1b94bfc0d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400350
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174646
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa i remont infrastruktury drogowej na terenie Gminy Domaradz
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: Przebudowie i remoncie infrastruktury drogowej na terenie Gminy Domaradz, poprzez wykonanie:
- roboty pomiarowe, trasa dróg,
- mechaniczne rozbiórki istniejącej nawierzchni z płyt betonowych,
- roboty ziemne, profilowanie i zagęszczanie istniejącego podłoża,
- podbudowy z kruszyw łamanych,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- nawierzchnie poboczy z tłucznia kamiennego,
- ścieki z prefabrykatów betonowych,
- przepusty rurowe pod zjazdami.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 650109720
4.3.4.) Miejscowość: Ruszelczyce
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1438742,44 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00230417/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1438742,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |