Wykonanie usługi cateringowej w ramach interwencji I.14.1Doskonalenie zawodowe rolników moduł 1 Szkolenia podstawowe dla rolników (I 14.1.1), w ramach PS WPR 2023-2027- EtapIII2026-wizyta w gosp.
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-20 13:00
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7792084133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłków
Wykonawcy
3 przyznane
BŁOGOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
3977,91 PLNBŁOGOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
1988,96 PLNBŁOGOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 2
3977,91 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.