„Organizacja imprezy masowej „Muzyka w objęciach natury” – Augustów is the future Festival 2026 odbywającej się w terminie 7-9 sierpnia 2026 r. na Błoniach nad Rzeką Nettą w Augustowie”

Gmina Miasto Augustów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400449
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400449/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-20 13:06
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d3f322b-bd4e-430e-b4ef-db3ff40880a3
Identyfikator
8461529116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji festiwaliUsługi w zakresie organizacji imprezUsługi ochroniarskieUsługi ambulatoryjneUsługi instalowania urządzeń dźwiękowychSprzęt nagłaśniającySystemy oświetlenioweUsługi techników dźwiękuMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiSprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowyRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiOgrodzenia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400449 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Organizacja imprezy masowej „Muzyka w objęciach natury” – Augustów is the future Festival 2026 odbywającej się w terminie 7-9 sierpnia 2026 r. na Błoniach nad Rzeką Nettą w Augustowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Augustów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670817

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Młyńska 35

1.4.2.) Miejscowość: Augustów

1.4.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@urzad.augustow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.augustow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d3f322b-bd4e-430e-b4ef-db3ff40880a3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400449

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00246850

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Partnerstwo uzdrowisk dla rozwoju pogranicza (Nazwa projektu w języku angielskim: Partnership of Health Resorts as the Basis for the Development of the Borderland) realizowanego z Programu Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027, numer projektu: LTPL00355, akronim projektu: Health resorts.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Organizacja imprezy masowej „Muzyka w objęciach natury” – Augustów is the future Festival 2026 odbywającej się w terminie 7-9 sierpnia 2026 r. na Błoniach nad Rzeką Nettą w Augustowie”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest organizacja imprezy masowej „Muzyka w objęciach
natury” – Augustów is the future Festival 2026 odbywającej się w terminie 7-9 sierpnia 2026 r. na Błoniach nad Rzeką Nettą w Augustowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku Nr 1a do SWZ – Dokumentacja, w tym ridery artystów.

3.9.) Główny kod CPV: 79953000-9 - Usługi w zakresie organizacji festiwali

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

85143000-3 - Usługi ambulatoryjne

51313000-9 - Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

92370000-5 - Usługi techników dźwięku

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

34990000-3 - Sprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

34928200-0 - Ogrodzenia

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-09

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WORLD MEDIA Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132911785

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 660510 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00278803/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-09

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 660510,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi