Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.
GMINA OSIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400602
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 13:39
- Lokalizacja
- Osie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ddc2b34-b152-46b4-8934-b1e12c9878cb
- Identyfikator
- 5591130747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400602 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Osie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-150
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: admin@osie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ddc2b34-b152-46b4-8934-b1e12c9878cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041610/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316966
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚBiGK.271.7.2026.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie świeckim, w gminie Osie, w miejscowości Łążek. Długość zaprojektowanej drogi dla pieszych wynosi 167,55 m. Szerokość drogi dla pieszych 1,80 m (z lokalnym przewężeniem do 1,50 m). Początek drogi dla pieszych znajduje się przy zjeździe na drogę gminną (ul. Osiedle Leśne) na działce nr 122/2 obręb Łążek, a koniec na zjeździe na działkę nr 295 obręb Łążek.
Projektowana droga dla pieszych przebiega w terenie zabudowanym. Wykonawca robót zobowiązany jest do wykonania projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót.
Na terenie inwestycji występują elementy uzbrojenia terenu takie jak: sieć elektroenergetyczna, sieć telekomunikacyjna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej.
Odwodnienie drogi dla pieszych realizowane będzie powierzchniowo za pomocą spadków poprzecznych i podłużnych nawierzchni oraz poboczy.
Zadanie przewiduje przeprowadzenie następujących rozbiórek: rozbiórka istniejących elementów dróg, rozbiórka ścieku betonowego wraz z ławą fundamentową, rozbiórka ogrodzenia z paneli drewnianych, rozbiórka istniejących elementów oznakowania pionowego.
Przyjęto następujące konstrukcje nawierzchni:
1) droga dla pieszych z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm (+ podbudowa) o powierzchni 244,50m2
2) zjazd z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm (kolor) (+ podbudowa) o powierzchni 13,50m2
3) wybrukowanie na łuku z kostki kamiennej 15/17 cm z wypełnieniem spoin zaprawą cementową (+ podbudowa) o powierzchni 2,70m2
Zadanie obejmuje również przebudowę infrastruktury telekomunikacyjnej, zabezpieczenie istniejącej sieci elektroenergetycznej, montaż ogrodzenia, regulację studni kanalizacji sanitarnej, nasadzenia drzew w ramach rekompensaty, wykonanie pomiarów prewencyjnych propagacji drgań dynamicznych wraz ze sporządzeniem ekspertyzy i wskazaniem ewentualnych działań zapobiegawczych teren inwestycji w pobliżu istniejących budynków oraz prace geodezyjne.
Zadanie realizowane na podstawie decyzji Starosty Świeckiego nr 9/2025 z dnia 15.07.2025r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 1005C, polegająca na budowie drogi dla pieszych o długości około 160 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177599,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263965,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177599,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowo Mostowy Sp z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5590000451
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 78/1
7.3.4) Miejscowość: Świecie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-105
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177599,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |