Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachach wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej 72 i 74, o łącznej mocy 44 kWp każda.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400567
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400567/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-20 13:33
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70b7a155-8fd7-4971-a4cd-7035114ab3ce
Identyfikator
5832677715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400567 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej
na dachach wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej 72 i 74, o łącznej mocy 44 kWp każda.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192043457

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szczygla 1

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-742

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: 583203748

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbsmotlawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.tbsmotlawa.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70b7a155-8fd7-4971-a4cd-7035114ab3ce

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400567

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00180950

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej
na dachach wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej 72 i 74, o łącznej mocy 44 kWp każda.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem Zamówienia jest:
a) dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej:
a1) która będzie zlokalizowana na dachu wielorodzinnego sześciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej 72, o łącznej mocy 44 kWp to jest: 24 kWp dla klatki A i 20 kWp dla klatki B,
a2) która będzie zlokalizowana na dachu wielorodzinnego sześciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej 74, o mocy 21kWp,
b) podłączenie do sieci elektrycznej budynków wskazanych wyżej, uruchomienie, zgłoszenie do Operatora Systemu Dystrybucyjnego i przekazanie instalacji do eksploatacji
c) złożenie do Komendanta Państwowej Straży Pożarnej zawiadomień o zakończeniu budowy instalacji fotowoltaicznych i zamiarze przystąpienia do ich użytkowania

3.9.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo J.A.T. Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840300178

4.3.3.) Ulica: Chełmińska 85

4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 80-299

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 180360,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00296882/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 180360,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy