ZK-DZP.262.73.2025 Przebudowa segmentów mieszkalnych w Domu Studenta Nr 3 wraz z wykonaniem systemu kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego
Politechnika Białostocka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400638
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400638/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 13:47
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e375665-8d04-4b23-9486-08a3c297e739
- Identyfikator
- 5420208721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400638 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
ZK-DZP.262.73.2025 Przebudowa segmentów mieszkalnych w Domu Studenta Nr 3
wraz z wykonaniem systemu kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Białostocka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001672
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wiejska 45A
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-351
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@pb.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pb.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e375665-8d04-4b23-9486-08a3c297e739
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400638
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00358015
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZK-DZP.262.73.2025 Przebudowa segmentów mieszkalnych w Domu Studenta Nr 3
wraz z wykonaniem systemu kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie segmentów mieszkalnych w Domu Studenta Nr 3 wraz z wykonaniem systemu kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego.
3. Szczegółowy zakres robót określa:
1) Dokumentacja – załącznik nr 1 do SWZ:
2) Szczegółowy zakres robót - załącznik nr 1a do SWZ
3) Dołączone przedmiary robót, które stanowią jedynie materiał pomocniczy do skalkulowania całkowitej wartości zamówienia. W przypadku nie uwzględnienia w przedmiarach części robót, Wykonawca winien uwzględnić je w swojej ofercie. Wykonawca winien we własnym zakresie opracować przedmiary robót i kosztorysy ofertowe we wszystkich branżach objętych zamówieniem
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROKONTAKT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423227044
4.3.3.) Ulica: Cieszyńska 3 lok. 44
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-371
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1775520 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00498214/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
powierzenie części robót budowlanych podwykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
par. 11 ust. 1 umowy: "Wykonawca następującą część zamówienia powierzy do wykonania podwykonawcy: roboty instalacyjne sanitarne i elektryczne
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych zgodnie z protokołem konieczności Nr 1
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zgodnie z Aneksem nr 2 do umowy; wzrost wynagrodzenia oraz wydłużenie okresu realizacji umowy do 165dni;
5.4.6.) Wartość zmiany: 115875,34
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych zgodnie z protokołem konieczności Nr 2
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zgodnie z Aneksem nr 3 do umowy; wzrost wynagrodzenia wykonawcy;
5.4.6.) Wartość zmiany: 21749,11
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1726527,17 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
wykonawcy naliczono kary umowne| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |