Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400727
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 14:05
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2397118c-6557-43d3-8b99-b016c3f97dd0
Identyfikator
5782490793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ TRZPIOŁAElbląg, PL · lot 0
357 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400727 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170711628

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ans-elblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ans-elblag.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2397118c-6557-43d3-8b99-b016c3f97dd0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2397118c-6557-43d3-8b99-b016c3f97dd0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055385/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu

1.1.2 Remont pomieszczeń dydaktycznych: wymiana okien,podłogi, położenie gładzi, malowanie w budynku przy ul. Czerniakowskiej w Elblągu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający wszczął w dniu 23.06.2026r., w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZL/TP/252/11/2026 Przebudowa i remont w budynkach ANS w Elblągu, w tym Część I: Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137. Część II: Remont pomieszczeń dydaktycznych i strefy studenta w budynku przy ul. Czerniakowskiej 22. W przedmiotowym postępowaniu, w terminie składania ofert, tj. do dnia 09.07.2026 r., nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie w dniu 09.07.2026 r. na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Jednocześnie Zamawiający nie zamierza dokonywać istotnych zmian w stosunku do pierwotnych warunków zamówienia określonych w postępowaniu nr SZL/TP/252/11/2026.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-879491e8-5d16-46ab-8e8c-246d42f39429

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZL/ZZW/252/02/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 290243,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
1. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Część I: Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane prowadzone w budynku dydaktycznym B1, segment A, zlokalizowanym przy Al. Grunwaldzkiej 137 w Elblągu, w zakresie:
a) stworzenia nowej sali dydaktycznej na poziomie I piętra, obejmującej pomieszczenia nr 1-5/A–1-7/A;
b) wydzielenia i adaptacji wspólnych pokoi dla nauczycieli akademickich na poziomie I piętra, obejmujących:
- Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-10/A–1-12/A,
- Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-8/A–1-9/A;
c) wykonania instalacji i przyłącza sanitarnego w pracowni dydaktycznej zlokalizowanej na poziomie II piętra, w pomieszczeniu nr 2-5/A;
d) wykonania przejścia pomiędzy pracownią symulacji wierności - pomieszczenie nr 220/2 a magazynem (pomieszczenie gospodarcze) - pomieszczenie nr 219, zlokalizowanymi na poziomie II piętra.
2) Część II: Remont pomieszczeń dydaktycznych: wymiana okien, podłogi, położenie gładzi, malowanie w budynku przy ul. Czerniakowskiej 22. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane prowadzone w budynku dydaktycznym przy ul. Czerniakowskiej 22 w Elblągu. Zakres robót obejmuje remont pomieszczeń dydaktycznych nr 105 i 201 oraz strefy studenta – pomieszczenia nr 18, w zakresie:
a) remontu powierzchni wewnętrznych ścian i sufitów, w tym naprawę i odtworzenie istniejących tynków;
b) wymiany okładzin podłogowych;
c) wymiany stolarki okiennej wraz z wykonaniem niezbędnych prac towarzyszących;
d) wykonania robót instalacyjnych branży elektrycznej, obejmujących w szczególności: wymianę osprzętu elektrycznego oraz wymianę opraw oświetleniowych oraz modernizację oświetlenia w remontowanych pomieszczeniach;
e) wykonania robót montażowych i wykończeniowych niezbędnych do przywrócenia pełnej funkcjonalności pomieszczeń.
2. Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
1) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do Zaproszenia,
2) Dokumentacji technicznej, stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2 do Zaproszenia, w tym:
a) Załącznik nr 2.1– Dokumentacja dotycząca Części I
- Przedmiar robót
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
- Rysunki techniczne
b) Załącznik nr 2.2 – Dokumentacja dotycząca Części II.
- Przedmiar robót
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
3) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 2 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SANDER" Rafał Trzpioła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 170933205

7.3.3) Ulica: 3 Maja, nr 15, lok. 33

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane