Remont budynku nr 21 i 28 w kompleksie wojskowym przy ul. Legionów 48A w Grudziądzu - sprawa nr 11/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400707
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400707/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 14:02
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4139c74-6b66-4b1e-aa3f-b57c7e9a4b72
- Identyfikator
- 8762449139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400707 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont budynku nr 21 i 28 w kompleksie wojskowym przy ul. Legionów 48A w Grudziądzu - sprawa nr 11/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3
1.4.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.7.) Numer telefonu: 261483290
1.4.8.) Numer faksu: 261483222
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4139c74-6b66-4b1e-aa3f-b57c7e9a4b72
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400707
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00171443
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont budynku nr 21 i 28 w kompleksie wojskowym przy ul. Legionów 48A w Grudziądzu - sprawa nr 11/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 21 i 28 w kompleksie wojskowym przy ul. Legionów 48A w Grudziądzu.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
budynek nr 28:
wymianę części stolarki drzwiowej, wymianę części stolarki okiennej, roboty posadzkarskie – ułożenie wykładzin z uprzednim wykonaniem warstw posadzek, roboty tynkarskie – wykonanie tynków wewnętrznych oraz gładzi gipsowych na ścianach i sufitach, roboty malarskie powierzchni ścian
i sufitów, montaż sufitów z płyt g-k, wymianę instalacji elektrycznej, wywóz i zagospodarowanie odpadów.
budynek nr 21:
wymianę części stolarki drzwiowej.
Do zakresu robót należy również wykonanie prac towarzyszących polegających na oświetleniu terenu robót, zabezpieczeniu i ogrodzeniu terenu robót w znaki ostrzegawcze, poręcze, mostki, daszki, wykonaniu i utrzymaniu zaplecza terenu robót budowlanych, oznaczeniu i zabezpieczeniu instalacji i urządzeń na terenie robót. Powyższe Wykonawca realizuje własnym staraniem i w cenie umowy.
Wykonawca opracuje we własnym zakresie i na swój koszt plan BiOZ (plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństw i ochrony zdrowia (Dz.U. z 2003 r., nr 120 poz.1126 z późn.zm.) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2025 r. poz. 418 t.j.), przed rozpoczęciem robót budowlanych.
Wykonawca przedłoży w terminie najpóźniej do momentu przekazania terenu robót oświadczenie kierownika robót budowlanych stwierdzającego sporządzenie planu bezpieczeństwa.
3.9.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45410000-4 - Tynkowanie
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45232460-4 - Roboty sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
100 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD BIS Marek Matczyński i Wspólnik Sp.j.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD Matczyński, Szymański Sp.j.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8762494565
4.3.3.) Ulica: Dąbrowskiego 15
4.3.4.) Miejscowość: Grudziądz
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-300
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 344714,01 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00219350/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 386790,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Łączną wartość wynagrodzenia wypłaconą z tytułu zrealizowanej umowy zwiększono o 42 076,93 zł na podstawie obmiaru i kosztorysu powykonawczego.| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |