Budowa sieci elektroenergetycznej do 1kV - budowa oświetlenia ulicznego w ciągu drogi gminnej K420089 – Bugaj w m. Dzianisz, Gmina Kościelisko.
GMINA KOŚCIELISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400720
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400720/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 14:05
- Lokalizacja
- Kościelisko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8558cd3-8a1e-4a28-938d-895d761be712
- Identyfikator
- 7361699456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400720 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej do 1kV - budowa oświetlenia ulicznego w ciągu drogi gminnej K420089 – Bugaj w m. Dzianisz, Gmina Kościelisko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO
1.2.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Nędzy Kubińca 101
1.4.2.) Miejscowość: Kościelisko
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-511
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.7.) Numer telefonu: 182023400
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8558cd3-8a1e-4a28-938d-895d761be712
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400720
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00045729
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci elektroenergetycznej do 1kV - budowa oświetlenia ulicznego w ciągu drogi gminnej K420089 – Bugaj w m. Dzianisz, Gmina Kościelisko.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia – przedmiotem zamówienia są roboty budowlane – polegające na bu-dowie oświetlenia ulicznego w ciągu drogi gminnej K420089 – Bugaj w m. Dzianisz, Gmina Ko-ścielisko.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. kompleksową obsługę inwestycji w zakresie formalnym (powiadomienie odpowiednich or-ganów oraz właścicieli nieruchomości o planowanym rozpoczęciu i zakończenia robót bu-dowlanych w tym uzyskanie zaświadczenia z PINB o przyjęciu zgłoszenia zakończenia robót bez sprzeciwu, spełnienie wszystkich wymagań formalnych określonych w opiniach, uzgod-nieniach, pozwoleniach w tym branżowych, sporządzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót, sporządzenie dokumentacji powykonawczej, itp.)
2. kompleksową obsługę geodezyjną łącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej.
3. wykonanie niezbędnych prób technologicznych.
4. wykonanie robót budowlanych:
4.1. budowa 25 słupów aluminiowych o wysokości 7m z wysięgnikami o długości 0,95m z fundamentem prefabrykowanym
4.2. budowa 3 słupów aluminiowych o wysokości 5m z wysięgnikami o długości 0,5m z fun-damentem prefabrykowanym
4.3. zabudowa 25 opraw LED o mocy 32,1W oraz 3 oprawy LED o mocy 25,6W.
4.4. budowa kabla YAKXs 4x35mm2 o długości ok. 1347m z
4.5. instalacja gniazd do iluminacji świątecznej
UWAGA: zaoferowane oprawy muszą spełniać standardy i wytyczne TAURON Nowe Technologie SA
Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót ujęty został w załączniku nr 10 do SWZ – dokumen-tacja – (projekt techniczny, STWiORB, przedmiar robót)
2. Dokumentacja w wersji papierowej znajduje się do wglądu w siedzibie Gminy, 34-511 Kościelisko ul. Nędzy- Kubińca 101, pokój nr 113 w godzinach pracy Urzędu.
3. Podstawą do obliczenia ceny ofertowej jest dołączony do SWZ projekt techniczny.
Z uwagi na zastosowane wynagrodzenie ryczałtowe dołączony do SWZ przedmiar robót ma wy-łącznie charakter dokumentu pomocniczego, który ma zobrazować skalę roboty budowlanej i służyć przede wszystkim jako pomoc do czynności skalkulowania kosztów realizacji zadania.
3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Elektryczna i Teletechniczna Kamil Jasiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343528856
4.3.3.) Ulica: Przydonica 48
4.3.4.) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-318
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 310004,61 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00175119/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 310004,61 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |