Rozbudowa drogi gminnej Nr 108564B Golakowa Szyja – dr. woj. Zabłudów-Hajnówka

Gmina Hajnówka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400772
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400772/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 14:11
Lokalizacja
Hajnówka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8495e3fb-eea3-45d4-981b-2fee6474952a
Identyfikator
6030016983
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400772 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej Nr 108564B Golakowa Szyja – dr. woj. Zabłudów-Hajnówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hajnówka

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659065

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleksego Zina 1

1.4.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.4.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina-hajnowka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina-hajnowka.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8495e3fb-eea3-45d4-981b-2fee6474952a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400772

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00146779

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rozbudowa drogi gminnej Nr 108564B Golakowa Szyja – dr. woj. Zabłudów-Hajnówka

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej Nr 108564B Golakowa Szyja o długości 233,65 mb.

Zakres robót obejmuje między innymi:
1. Roboty pomiarowe.
2. Wykonanie podbudowy drogi.
3. Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego.
4. Wykonanie regulacji pionowej studzienek wodociągowych i hydrantów.
5. Przebudowa hydrantu wodociągowego – przesunięcie.
6. Montaż i ustawienie słupa kablowego żelbetowego.
7. Układanie kabla w rowie kablowym.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie budowlanym składającym się z:
a) Projektu wykonawczego,
b) Szczegółowe specyfikacje techniczne,
c) Przedmiaru robót – materiał pomocniczy, nie będzie on stanowił podstawy do rozliczeń,
stanowiących złącznik nr 8 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

100 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008126918

4.3.3.) Ulica: Mickiewicza 183

4.3.4.) Miejscowość: Bielsk Podlaski

4.3.5.) Kod pocztowy: 17-100

4.3.6.) Województwo: podlaskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 320619,43 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00215291/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 320619,43 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane