Sporządzenie Planu Miejscowego Gminy Mochowo

Gmina Mochowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456158
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 12:28
Lokalizacja
Mochowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4362c5b9-90d4-4ae4-96ac-fdd342bf4346
Identyfikator
7761615078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456158 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie Planu Miejscowego Gminy Mochowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2

1.5.2.) Miejscowość: Mochowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4362c5b9-90d4-4ae4-96ac-fdd342bf4346

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie Planu Miejscowego Gminy Mochowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4362c5b9-90d4-4ae4-96ac-fdd342bf4346

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008763/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Przygotowanie planu ogólnego gminy wraz z niezbędnymi opracowaniami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Mochowo wraz z innymi niezbędnymi dokumentami, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy urbanistycznej oraz obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy zakres przedmiot zamówienia określono w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 8 do niniejszego SWZ oraz w Załączniku nr 1 do istotnych postanowień umowy: „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zamawiający udostępni wykonawcy wszelkie niezbędne materiały pozostające w dyspozycji Zamawiającego związane z realizacją niniejszego zamówienia. Zamawiający informuje, iż zamierza ubiegać się o przyznanie dofinansowania dla działania związanego ze sporządzeniem dokumentów planowania przestrzennego w ramach inwestycji A1.3.1. „Wdrożenie Reformy Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na dzień 12 sierpnia 2024 r. na godz. 11:00 został wyznaczony termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu. W wyznaczonym terminie wpłynęły 2 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 134.000,00 zł brutto. Złożone oferty (oferta Nr 1 – 369.000,00 zł brutto, Oferta Nr 2 – 243.540,00 zł brutto) przekraczają przeznaczoną na ten cel kwotę. Zatem postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego, gdy Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty postępowanie ulega unieważnieniu.
2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi