Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku

Gmina Miasto Krosno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400876
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 14:28
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1afca1bb-a960-4188-a031-004d11a96067
Identyfikator
6840013798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty instalacyjne gazoweAparatura do wykrywania gazówRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "KK-BUD" J.D. KLARA SPÓŁKA JAWNAKrosno, PL · lot 0
394 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400876 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1337183

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1afca1bb-a960-4188-a031-004d11a96067

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022500/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Grunwaldzka 15 - modernizacja budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324972

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.75.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Grunwaldzka 15 – modernizacja budynku” w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmująca opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych zgodnie z wymaganiami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
Podstawowy zakres wykonywanych robót:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej dla wszystkich branż objętych zamówieniem, wraz z wymaganymi uzgodnieniami, opiniami i dokumentacją powykonawczą.
2) Wymiana pionów wodociągowych obejmująca piony wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji wraz z armaturą, izolacjami, przejściami p.poż., próbami szczelności i płukaniem instalacji.
3) Wymiana pionów kanalizacji sanitarnej wraz z demontażem istniejących pionów żeliwnych, wykonaniem nowych przykanalików, przejść przeciwpożarowych oraz dokumentacji powykonawczej.
4) Budowa i wymiana przyłącza kanalizacji sanitarnej, obejmująca roboty projektowe, geodezyjne, ziemne, montaż przewodów, studni rewizyjnych, wpustów piwnicznych, odtworzenie nawierzchni oraz włączenie do istniejącej sieci.
5) Modernizacja instalacji hydrantowej, obejmująca wykonanie pionów hydrantowych, montaż hydrantów DN25 z wężem półsztywnym, zaworu pierwszeństwa, wykonanie prób wydajności oraz dostosowanie instalacji do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.
6) Roboty demontażowe i rozbiórkowe, obejmujące usunięcie istniejących instalacji wod.-kan., hydrantowych i gazowych, rozbiórkę zabudów, posadzek, okładzin oraz przygotowanie pomieszczeń do realizacji nowych instalacji.
7) Roboty budowlano-wykończeniowe, obejmujące wykonanie zabudów z płyt g-k, odtworzenie okładzin ceramicznych, montaż hydrantów w ścianach, szpachlowanie, malowanie, impregnację powierzchni oraz wykonanie przejść przeciwpożarowych.
8) Modernizacja instalacji ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), obejmująca dostawę i montaż zasobników c.w.u., wykonanie nowych pionów i instalacji cyrkulacji, montaż armatury, pomp, zabezpieczeń oraz układów automatyki i sterowania kotłowni.
9) Modernizacja wewnętrznej instalacji gazowej, obejmująca przebudowę przewodów gazowych, zmianę systemu detekcji gazu, montaż zaworu przeciwwybuchowego, wykonanie prób szczelności oraz uruchomienie systemów bezpieczeństwa.
10) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej piwnic starej części budynku, obejmującej wymianę odcinków kanalizacji, wykonanie nowych warstw posadzkowych i izolacyjnych, drenażu wewnętrznego, studni osadnikowej z pompą odwadniającą oraz odtworzenie instalacji w piwnicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

38431100-6 - Aparatura do wykrywania gazów

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług KK-BUD Sp.j. J.D. Klara

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841136184

7.3.3) Ulica: ul. Rzeszowska 23

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-404

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane