Przebudowa DP nr: 1. 2096R poprzez budowę chodnika w m. Grochowce 2. 1778R Pruchnik-Skopów-Babice w m. Skopów poprzez budowę chodnika 3. 2100R Maćkowice-Trójczyce poprzez budowę chodnika w m.Wacławice
Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00400810
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400810/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 14:17
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-057f143e-8a45-4d49-9c7e-24b210fdc1d3
- Identyfikator
- 7952101232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400810 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa DP nr:
1. 2096R poprzez budowę chodnika w m. Grochowce
2. 1778R Pruchnik-Skopów-Babice w m. Skopów poprzez budowę chodnika
3. 2100R Maćkowice-Trójczyce poprzez budowę chodnika w m.Wacławice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Przemyślu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650945384
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Dominikański, 3
1.4.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpprzemysl@op.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpp.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-057f143e-8a45-4d49-9c7e-24b210fdc1d3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400810
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa DP nr:
1. 2096R poprzez budowę chodnika w m. Grochowce
2. 1778R Pruchnik-Skopów-Babice w m. Skopów poprzez budowę chodnika
3. 2100R Maćkowice-Trójczyce poprzez budowę chodnika w m.Wacławice
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zad. 3 “Przebudowa drogi powiatowej nr 2100R Maćkowice-Trójczyce poprzez budowę chodnika w miejscowości Wacławice”
3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowa „An-Stal” Anna Chrzan
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951636913
4.3.3.) Ulica: Lwowska
4.3.4.) Miejscowość: Przemyśl
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-700
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 370163,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00280927/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 370163,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |