„Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 107057E w Brudzewicach”

Gmina Poświętne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00400882
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400882/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 14:30
Lokalizacja
Poświętne, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1d8bed3-c01e-4daf-964a-8722cf5326da
Identyfikator
7681735515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400882 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 107057E w Brudzewicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Akacjowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Poświętne

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-315

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1d8bed3-c01e-4daf-964a-8722cf5326da

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400882

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185148

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 107057E w Brudzewicach”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa fragmentu drogi gminnej nr 107057E w Brudzewicach”.
Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szerokości 5,00 m na długości 0,999 km. Przy jezdni planuje się wykonać pobocze z kruszywa o szerokości 0,75 m oraz
z kostki brukowej o szerokości 1,40 m.
2. Zakres robót drogowych obejmuje:
2.1. roboty przygotowawcze,
2.2. roboty ziemne,
2.3. jezdnia,
2.4. wykonanie poboczy z kruszywa łamanego i kostki brukowej.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
3.1. Dokumentacji projektowej, STWIOR oraz Przedmiarze robót - załącznik nr 1 do SWZ.
3.2. Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991782271

4.3.3.) Ulica: Opoczyńska

4.3.4.) Miejscowość: Gielniów

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-434

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 855265,06 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00253640/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 855265,06 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane