„Kompleksowa poprawa efektywności energetycznej zabytkowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych na osiedlu Bloki w Ciechanowie - ul.Okrzei 5 i ul. Okrzei 12”
GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401042
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401042/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 15:14
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52ea2985-14c8-4e6e-912a-a56d65a3a2a6
- Identyfikator
- 5661876536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401042 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Kompleksowa poprawa efektywności energetycznej zabytkowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych na osiedlu Bloki w Ciechanowie - ul.Okrzei 5 i ul. Okrzei 12”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377824
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.4.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umciechanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umciechanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52ea2985-14c8-4e6e-912a-a56d65a3a2a6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401042
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00184160
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Priorytet II „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2.1 „Efektywność energetyczna”, Typ projektów: „Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych i mieszkalnych” Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Kompleksowa poprawa efektywności energetycznej zabytkowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych na osiedlu Bloki w Ciechanowie - ul.Okrzei 5 i ul. Okrzei 12”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Okrzei 5 i przy ul. Okrzei 12 w Ciechanowie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Kompleksowa poprawa efektywności energetycznej zabytkowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych na osiedlu Bloki w Ciechanowie - ul. Okrzei 5 i ul. Okrzei 12”.
Inwestycja będzie realizowana w podziale na części:
Część I. Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Okrzei 5
Część II. Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Okrzei 12.
Część I. realizowana będzie na podstawie dokumentacji projektowej na termomodernizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Okrzei 5 i Decyzji nr 823/2021 znak: WABiI.6740.682.2021.AC wydanej przez Starostę Ciechanowskiego dnia 20 grudnia 2021 roku.
Część II. realizowana będzie na podstawie dokumentacji projektowej na termomodernizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Okrzei 12 i Decyzji nr 828/2021 znak: WABiI.6740.687.2021.MG wydanej przez Starostę Ciechanowskiego dnia 20 grudnia 2021 roku o pozwoleniu na budowę.
Zakres prac objętych zamówieniem - zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ.
Uwaga: W cenie oferty należy uwzględnić wykonanie instalacji kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem do budynku przy ul. Okrzei 5 i do budynku przy ul. Okrzei 12.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421141-4 - Instalowanie przegród
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
330 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hydratec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662135620
4.3.3.) Ulica: ul. por. Anatola Radziwonika 12
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-166
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3456000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00322403/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 4
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana wysokości wynagrodzenia oraz zmiana części zakresu robót Podwykonawcom
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Strony ustaliły całkowitą wysokość wynagrodzenia ryczałtowego dla Części I na łączną kwotę 3462512,25 zł brutto oraz zmieniono część zakresu robót Podwykonawcom
5.4.6.) Wartość zmiany: 6512,25
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana wysokości wynagrodzenia oraz zmiana części zakresu robót Podwykonawcom
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Strony ustaliły całkowitą wysokość wynagrodzenia ryczałtowego dla Części I na łączną kwotę 3475843,25 zł brutto oraz zmieniono część zakresu robót Podwykonawcom
5.4.6.) Wartość zmiany: 13331,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu realizacji, zmiana wysokości wynagrodzenia oraz zmiana części zakresu robót Podwykonawcom
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy w terminie do 17.06.2026 r. Strony ustaliły całkowitą wysokość wynagrodzenia ryczałtowego dla Części I na łączną kwotę 3486932,09zł brutto oraz zmieniono część zakresu robót Podwykonawcom
5.4.6.) Wartość zmiany: 11088,84
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu umowy w terminie do 16.07.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3486932,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |