Budowa i modernizacja ulic na ciechanowskim Podzamczu

GMINA MIEJSKA CIECHANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401077
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401077/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-20 15:27
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-797abadb-cb58-4b95-8458-3cdfca8dea7a
Identyfikator
5661876536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-20

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401077 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja ulic na ciechanowskim Podzamczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CIECHANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umciechanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umciechanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-797abadb-cb58-4b95-8458-3cdfca8dea7a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja ulic na ciechanowskim Podzamczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-797abadb-cb58-4b95-8458-3cdfca8dea7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401077

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00579651/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa i modernizacja ulic na ciechanowskim Podzamczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279368

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Przebudowa drogi gminnej ulicy Michała Wołodyjowskiego w Ciechanowie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową i przebudową ulicy Michała Wołodyjowskiego w Ciechanowie.
Budowa i przebudowa ulicy realizowana będzie na podstawie dokumentacji projektowej na: Przebudowę drogi gminnej ulicy Michała Wołodyjowskiego w Ciechanowie opracowanej przez biuro projektowe TARMAK Sp. z o. o, ul. Bolesława Prusa 6, 07-417 Ostrołęka i decyzji o pozwoleniu na budowę nr:
411/2025 znak WAAB.6740.340.2025.EB - ul. M. Wołodyjowskiego
wydanej przez Starostę Ciechanowskiego.
Zakres prac objętych zamówieniem - zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 1375465,36 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Przebudowa drogi gminnej ulicy Księcia Janusza Mazowieckiego w Ciechanowie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową i przebudową ulicy Księcia Janusza Mazowieckiego w Ciechanowie.
Budowa i przebudowa ulicy realizowana będzie na podstawie dokumentacji projektowej na: Przebudowę drogi gminnej ulicy Księcia Janusza Mazowieckiego w Ciechanowie opracowanej przez biuro projektowe TARMAK Sp. z o. o, ul. Bolesława Prusa 6, 07-417 Ostrołęka i decyzji o pozwoleniu na budowę nr 563/2025 znak WAAB.6740.506.2025.TF- ul. Ks. J. Mazowieckiego
wydanej przez Starostę Ciechanowskiego.
Zakres prac objętych zamówieniem - zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 2524946,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono siedem ofert. Wszystkie złożone w postępowaniu w części II oferty podlegają odrzuceniu. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane