Wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku dawnego sklepu wielobranżowego przeznaczonego na świetlicę wiejską w Ludowie Polskim

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00209820
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00209820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-29 09:36
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c422459c-5d4a-4558-b1d6-eaa4dee513b5
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA OKULICZStrzelin, PL · lot 0
66 827,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00209820 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku dawnego sklepu wielobranżowego przeznaczonego na świetlicę wiejską w Ludowie Polskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku dawnego sklepu wielobranżowego przeznaczonego na świetlicę wiejską w Ludowie Polskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c422459c-5d4a-4558-b1d6-eaa4dee513b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039522/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku dawnego sklepu wielobranżowego przeznaczonego na świetlicę wiejską w Ludowie Polskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135466

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 63876,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku dawnego sklepu wielobranżowego przeznaczonego na świetlicę wiejską w Ludowie Polskim m.in. poprzez:
1) wykonanie prac rozbiórkowych oraz przygotowawczych:
- oznakowanie i zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich miejsca prowadzenia prac budowlanych;
- demontaż anten, uchwytów do flag, tablic, itp. oraz klimatyzacji i ich ponowny montaż na odnowionej elewacji;
- demontaż istniejących rynien i rur spustowych;
2) wykonanie robót budowlanych:
- wykucie z muru podokienników zewnętrznych;
- wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych;
- wykonanie parapetów zewnętrznych z blachy stalowej powlekanej;
- wykonanie obróbek blacharskich,
- wykonanie nowej opaski żwirowej wokół budynku – w miejscach gdzie nie będzie wykonywany chodnik;
- docieplenie ścian zewnętrznych styropianem gr. 14 cm;
- wykonanie nowych tynków zewnętrznych i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym silikonowym barwionym w masie;
- wykonanie cokołu z tynku żywicznego;
- montaż nowych lamp oświetleniowych na elewacji;
- montaż szafki zewnętrznej poboru mocy na elewacji;
- montaż nowej instalacji odgromowej na ścianach + pręty uziemiające;
- roboty towarzyszące;
- wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki
Budynek przeznaczony na świetlicę wiejską (były sklep wielobranżowy) w miejscowości Ludów Polski to obiekt jednokondygnacyjny wolnostojący, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej: ściany murowane z elementów drobnowymiarowych z cegły pełnej oraz pustaków żużlobetonów.
Zamawiający informuje, że w 2023 r. zrealizował inwestycję pn.: „Remont dachu budynku przeznaczonego na świetlicę wiejską w m. Ludów Polski”. Postępowanie przetargowe nr ZP.17.2023 dostępne jest na:
https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl/pn/gminastrzelin/demand/notice/public/99988/details
Dlatego też przedmiot zamówienia nie obejmuje prac już zrealizowanych.
Zamawiający informuje, że w 2024 r. zrealizował inwestycję pn.: „Zmiana sposobu
użytkowania wraz z przebudową pomieszczeń sklepu wielobranżowego na świetlicę
wiejską w m. Ludów Polski”. Postępowanie przetargowe nr ZP.11.2024 dostępne jest na:
https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl/pn/gminastrzelin/demand/notice/public/123982/details
Dlatego też przedmiot zamówienia nie obejmuje prac już zrealizowanych.
Ponadto Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie obejmuje demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia, wykonania nowych utwardzeń terenu, nowego placu zabaw wraz z infrastrukturą techniczną, remontu istniejącego przyłącza kanalizacji sanitarnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66827,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309591,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66827,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFI-BAU Agnieszka Siwek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9141533909

7.3.4) Miejscowość: Szczodrowice 12/4

7.3.5) Kod pocztowy: 57-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66827,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane