Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” (...) przy ul. Rzgowskiej oraz modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Małachowskiego
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401127
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401127/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 16:10
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-465f1f3f-686e-47b2-87bd-73943a8de551
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401127 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” (...) przy ul. Rzgowskiej oraz modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Małachowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-465f1f3f-686e-47b2-87bd-73943a8de551
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401127
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00524205
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” (...) przy ul. Rzgowskiej oraz modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Małachowskiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” wraz z budową boiska do gry w padla w Łodzi przy ul. Rzgowskiej oraz modernizacja5.3. Projekt współfinansowany z Ministerstwem Sportu i Turystki w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2024 kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Małachowskiego”
3.9.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RPK GROUP Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231499721
4.3.3.) Ulica: ul. Kineskopowa 1/F
4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-500
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1764732,99 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00121911/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Umowa została aneksowana na podstawie par. 16 pkt 3 lit. h Umowy z powodu wystąpienia w toku realizacji umowy okoliczności niezawinionych przez Wykonawcę uniemożliwiających wykonanie i kontynuowanie robót budowlanych, co jednocześnie przyczyniło się do braku możliwości zakończenia realizacji umowy w założonym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
par. 4 pkt 1 zostaje nadane brzmienie: " Przedmiot umowy w zakresie robót budowlanych zostanie wykonany zgodnie ze złożoną ofertą w terminie od dnia zawarcia umowy nie później niż do dnia 17 lipca 2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1764732,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |