Remont pomieszczeń Remizy OSP w Zubrzycy Górnej w ramach realizacji gminnego programu przeciwdziałania alkoholizmowi.
GMINA JABŁONKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401147/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 16:42
- Lokalizacja
- Jabłonka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5c1efc4-98ec-4523-b9e5-dd8ced719fdb
- Identyfikator
- 7352856459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401147 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Remizy OSP w Zubrzycy Górnej w ramach realizacji gminnego programu przeciwdziałania alkoholizmowi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1
1.4.2.) Miejscowość: Jabłonka
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-480
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.7.) Numer telefonu: 182611100
1.4.8.) Numer faksu: 182652468
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.p
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5c1efc4-98ec-4523-b9e5-dd8ced719fdb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401147
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00137738
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont pomieszczeń Remizy OSP w Zubrzycy Górnej w ramach realizacji gminnego programu przeciwdziałania alkoholizmowi.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
2. Zakres robót, czynności niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności: Remont pomieszczeń Remizy OSP w Zubrzycy Górne w tym;
I. Klatka schodowa
1. Rozbiórka balustrady schodowej
2. Montaż nowego osprzętu instalacji elektrycznej, i dodatkowych lamp wyłączni-ki czasowe
3. Montaż balustrad ze stali mocowany bezpośrednio do schodów
4. Gipsowanie ścian wraz z zagruntowaniem podłoża
5. Malowanie farbami emulsyjnymi,
6. Posadzka antyelektrostatyczna z żywicy epoksydowej na klatce schodowej
II. Pomieszczenia
1. Gipsowanie sufitu wraz z zagruntowaniem podłoża w pomieszczeniu nr.2
2. Malowanie farbami emulsyjnymi pomieszczeń, wg załącznika określającego zakres prac
3. Wymiana drzwi na drzwi ciepłe wraz z ościeżnicami
4. Posadzki z paneli podłogowych - panele winylowe, wymiana podłogi w po-mieszczeniu nr.2
4. Lampy, wyłączniki, gniazda
III. Remont łazienki,
1. Skucie wszystkich ścian działowych
2. Demontaż grzejnika, umywalki pisuaru i dwóch kompletów wc
3. Demontaż instalacji elektrycznej
4. Skucie płytek ściennych i podłogowych
5. Nowe ściany z bet komórkowego gr 11 cm. tynki gips
6. Instalacja kanalizacji sanitarnej i wodnej dla trzech ustępów, jedne pisuar, dwie umywalki, jeden zawór
czerpalny
7. Montaż trzech grzejników, dwie umywalki pisuaru i trzech kompletów wc system Stelaż podtynkowy do WC
8. Instalacja elektryczna wraz z osprzętem, wyłączniki, lampy led
9. Docieplenie skosu i obudowa podwójna warstwą rigips
10.Płytki ścienne i podłogowe w łazienkach.
11. Malowanie farbami emulsyjnymi.
12. Montaż ścian z płyt mdf w ubikacji z trzema sztukami drzwi
3. Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień – Nazwy i Kody CPV:
przedmiot główny:
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
przedmioty dodatkowe:
45000000-7 Roboty budowlane
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki
Załącznik nr 8 Przedmiar_2, Załącznik nr 9 - Załącznik mapowy, rzut poddasza_2
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
150 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Transportowo-Usługowa Teresa Gajdosik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351160684
4.3.3.) Ulica: ul. Wojska Polskiego
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Targ
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-400
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 125000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00207449/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r, poz. 1320
z późn. zm.) w nawiązaniu do §10.1 oraz §20 „Zmiany umowy” ust. 2 pkt. 2.1 ppkt 2.1.4), ust. 2 pkt 2.4 ppkt 2.4.3.2 umowy nr ZI.272.67.14.2026 z dnia 21 kwietnia 2026 roku w oparciu protokół konieczności z dnia 20 maja 2026 roku oraz zgromadzoną dokumentację zgodnie wprowadza się do w/w umowy następujące zmiany
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Po dokonano rozbiórki istniejącej łazienki i oczyszczeniu pomieszczenia z gruzu okazało się, że w części instalacji wodnej doprowadzona jest tylko woda zimna. W celu rozwiązania ciepłej wody w remontowanej łazience konieczne jest wykonanie dodatkowej instalacji przepływowego podgrzewacza wody 10 litrów górny pod umywalkowy 230V.
Podłączenia elektrycznego przepływowego podgrzewacza wody do istniejącej instalacji elektrycznej w obecnym stanie nie jest możliwe z uwagi na niewystarczającą średnicę przewodów elektroenergetycznych. W tym celu konieczne jest wykonanie niezbędnego fragmentu nowej instalacji elektrycznej o odpowiedniej średnicy.
Wykonanie nowego zasilania elektrycznego wymusza wykonanie przejść , przebić w istniejących ścianach stropach budynku Remizy OSP od najbliższej rozdzielni elektrycznej znajdującej się po północnej stronie budynku.
Koszt wykonania robót dodatkowych ustalony na podstawie: obmiaru robót oraz kosztorysu
wynosi 15243,69 netto
5.4.6.) Wartość zmiany: 18749,74
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143749,74 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |