MSB/TP/26/04/2026 - Dostawa artykułów biurowych, płyt DVD i CD do opisów badań dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401157
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-20 16:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242688913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-20
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby biurowe
Wykonawcy
1 przyznane
ROBERT KULETAŁowicz, PL · lot 0
415 210,09 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.