Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 36 w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 70
Szkoła Podstawowa 36
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401249
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-20 23:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-755291c7-15c3-48e1-9687-2b5383172242
- Identyfikator
- 6772183297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
FIRMA FRANCUZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄProszowice, PL · lot 0
530 291,41 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401249 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 36 w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 70
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa 36
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000699224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 70
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-019
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 633 62 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp36@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp36.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-755291c7-15c3-48e1-9687-2b53831722421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 36 w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 702.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-755291c7-15c3-48e1-9687-2b5383172242
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00215970/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 36 w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 70
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP36/ZP/2/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 581416,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na remoncie nawierzchni boiska nr 1 wraz z urządzeniami sportowymi przy Szkole Podstawowej Nr 36 w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 70.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 530291,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 530291,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 530291,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Francuz Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 527823423
7.3.4) Miejscowość: Żębocin
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 530291,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt 8.3.): Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 60 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 3 dni od dnia zawarcia umowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania terminów pośrednich wskazanych w załączniku nr 3 do SWZ (Wzór umowy).| 2026-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |