Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 12 000 Mg RZ/PO/42/2026
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 578823-2026
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2026-08-21
- Wartość
- 2 514 240 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- RZ/PO/42/2026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-24
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadówUsługi obróbki osadówUsługi likwidacji osadów
Wykonawcy
4 przyznane
AGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0001
628 560 PLNAGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0002
628 560 PLNAGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0003
628 560 PLNAGROMIL Sp. z o.o.PL · lot LOT-0004
628 560 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.