Remont posadzki zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Niedzicy

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NIEDZICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00210017
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00210017/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-29 10:25
Lokalizacja
Niedzica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1bb295fb-c448-4f06-ba7e-5c059fdee8a5
Identyfikator
7352842546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie nawierzchni podłogowych

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK GŁOWAŁopuszna, PL · lot 0
225 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210017 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont posadzki zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Niedzicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NIEDZICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121513639

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 97

1.5.2.) Miejscowość: Niedzica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-441

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 2629415

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zponiedzica@hot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zponiedzica.lapszenizne.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lapsze_nizne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont posadzki zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Niedzicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bb295fb-c448-4f06-ba7e-5c059fdee8a5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210017

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00100197/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont posadzki zaplecza sanitarno-szatniowego w budynku sali gimnastycznej przez szkole podstawowej w Niedzicy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113556

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPO.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188425,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót remontowych posadzki zaplecza sanitarno-szatniowego przy Szkole Podstawowej w Niedzicy.
Zakres robót remontowych obejmuje:
- wykonanie robót rozbiórkowych okładzin posadzkowych z płytek gresowych wraz z rozbiórką cokolików wraz z utylizacją materiałów rozbiórkowych,
- naprawa istniejącego podłoża wylewki cementowej przez skucie i oczyszczenie z resztek kleju oraz nacięcie i wypełnienie rys i pęknięć,
- wykonanie gruntowania preparatem głębokopenetrującym przygotowanej powierzchni wylewki cementowej,
- wykonanie wylewki samopoziomującej grubowarstwowej o grubości od 1,0cm do 3,0cm zbrojoną siatką z włókna szklanego,
- wykonanie posadzki z wodoodpornych, antypoślizgowych min R10, antyalergicznych paneli winylowych w klasie 34 użyteczności publicznej ze zintegrowanym podkładem o odporności ogniowej [EN 13501-1] w klasie Bfl-s1, montowanych pływająco, o gr. 6,0mm z warstwą ścieralną o gr. 0,55mm.,
- montaż listew przypodłogowych, cokołowych, aluminiowych, pływających,
- roboty tynkarskie i malarskie oraz wykończeniowe ścian po wykonanych robotach,
- roboty porządkowe po wykonanych robotach.
W zakres zadania wchodzi wykonanie wszystkich prac, niezbędnych do prawidłowego oraz kompleksowego wykonania Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153727,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAREK GŁOWA FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352023127

7.3.3) Ulica: Tatrzańska 9

7.3.4) Miejscowość: Łopuszna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-432

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane