Remont pomieszczeń w budynku nr 12 w kompleksie 2987 w Żaganiu

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401291
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401291/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 07:44
Lokalizacja
Świętoszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-499e7182-fd3e-4ddb-b36b-5e38feedee31
Identyfikator
6121843775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ RUDAKSzprotawa, PL · lot 0
3 379 953,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401291 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku nr 12 w kompleksie 2987 w Żaganiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 2

1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335030

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w budynku nr 12 w kompleksie 2987 w Żaganiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-499e7182-fd3e-4ddb-b36b-5e38feedee31

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103098/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont budynku nr 12 w kompleksie 2987 w Żaganiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 60/26/PN/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2594071,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakresy robót przedstawiono w załączonych dokumentacjach i obejmuje miedzy innymi:

1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe: - wykucie z muru ościeżnic wraz z drzwiami,
- rozbiórka ścian z cegieł,
- wykucie z muru nadproży,
- odbicie tynków wewnętrznych,
- zeskrobanie farby olejnej ze ścian,
- zeskrobanie i zmycie farby emulsyjnej ze ścian i sufitów,
- rozebranie posadzki z płytek,
- rozebranie posadzek - demontaż parkietu
- rozebranie posadzek z paneli,
- zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych

2. Roboty budowlane: - założenie belek nadprożowych, - murowanie ścianek działowych,
- wyprawy tynkarskie – ściany i sufity,
- wyprawy tynkarskie na ościeżach drzwi,
- wewnętrzne gładzie gipsowe na ścianach i sufitach,
- gruntowanie podłoży pod malowanie, - malowanie ścian i sufitów, - montaż stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami i okuciami,
- przygotowanie posadzek pod płytki podłogowe,
- przygotowanie posadzek pod panele podłogowe, - układanie posadzek z płytek podłogowych,
- gruntowanie ścian pod tynki żywiczne,
- wykonanie lamperii z tynku żywicznego,
- układanie posadzek z paneli,
- montaż sufitów podwieszanych.

3. Instalacja elektryczna: - demontaż starej instalacji elektrycznej (przewody, oprawy, pozostałe wyposażenie instalacyjne),
- wykucie bruzd, wykonanie ślepych otworów, wykonanie przejść przez ściany, zaprawianie bruzd, montaż tablic rozdzielczych, - układanie przewodów kabelkowych, - montaż wyposażenia instalacyjnego (gniazda, łączniki, oprawy oświetleniowe), - pomiary instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3379953,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4513389,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3379953,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Domex Dariusz Rudak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241340185

7.3.4) Miejscowość: Szprotawa

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3379953,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane