Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim II

GMINA WALIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401308
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 07:57
Lokalizacja
Walim, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa627dcf-7767-41ee-beec-1e66c804086b
Identyfikator
8862572773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA ESTKO-ŻAMOJCINWałbrzych, PL · lot 0
1 443 897 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401308 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WALIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boczna 9

1.5.2.) Miejscowość: Walim

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-320

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@walim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.walim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa627dcf-7767-41ee-beec-1e66c804086b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa627dcf-7767-41ee-beec-1e66c804086b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038400/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska” Działania nr 6.1 „Rozwój lokalny - strategie ZIT” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZ.271.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku byłego dworca kolejowego przy
ul. Kolejowej w Zagórzu Śląskim– przebudowa wnętrza. Pomieszczenia zostaną całkowicie wyremontowane wraz z
ułożeniem nowych instalacji sanitarnych i elektrycznych. Powierzchnia pomieszczeń ok. 100 m2.
Załączona dokumentacja uwzględnia całość inwestycji, natomiast ze względów finansowych została podzielona na dwa
etapy. Pierwszy już wykonany etap polegał na wykonaniu robót budowlanych zewnętrznych takich jak: wymiana stolarki
okiennej i drzwiowej, remoncie elewacji, zagospodarowanie terenu wokół budynku. Drugi etap obejmuje prace wewnętrzne i
dotyczy:
• robót rozbiórkowych wewnętrznych;
• prac instalacyjnych instalacji: elektrycznych, wodnych, sanitarnych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej;
• robót murowych;
• wymiany stolarki wewnętrznej okiennej i drzwiowej;
• renowacji stolarki okiennej wewnętrznej;
• wykonania posadzek;
• wykonania tynków i okładzin ścian;
• robót malarskich.
W załączeniu dokumentacja z wyłączeniem: stron 29-32, 64, 67-69, 74-78, 87, 88, 94-96, 124, 142 oraz dokumentacji
fotograficznej (zdjęcia archiwalne). Ponadto w Opisie Technicznym do Projektu Budowlanego na stronach 33-56 zostały
wskazane punkty odnoszące się do prac wykonywanych wewnątrz obiektu.
Szczegółowy zakres robót do zrealizowania w ramach zamówienia przedstawiają załącznik nr 5 do SWZ – dokumentacja
projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1443897,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1722000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1443897,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANES Anna Estko-Żamojcin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862500153

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1443897,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane