Modernizacja budynku mieszkalnego na Szkółce Leśnej

NADLEŚNICTWO ZŁOCIENIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401315
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401315/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 07:59
Lokalizacja
Złocieniec, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82b996a2-b28f-4fea-ba78-e5fa1a61c876
Identyfikator
6740005428
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty przy wznoszeniu rusztowańDemontaż rusztowańRoboty w zakresie usuwania gruzuUsługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY CHODUBSKIPołczyn-Zdrój, PL · lot 0
299 811 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401315 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszkalnego na Szkółce Leśnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ZŁOCIENIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. prof. Stefana Myczkowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Złocieniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-520

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlocieniec@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlocieniec.szczecinek.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82b996a2-b28f-4fea-ba78-e5fa1a61c876

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku mieszkalnego na Szkółce Leśnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82b996a2-b28f-4fea-ba78-e5fa1a61c876

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401315

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00231350/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku mieszkalnego na szkółce leśnej - Drzeńsko 3, 78-506 Ostrowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.2.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250546,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

,, Modernizacja budynku mieszkalnego na Szkółce Leśnej”
Roboty budowlane obejmować będą w szczególności:
- Wymiana stolarki okiennej (dot. pomieszczeń na parterze, poddaszu oraz klatce
schodowej – łącznie 8 sztuk);
- Wymiana stolarki drzwiowej (dot. pomieszczenia na parterze – 1 sztuka);
- Wymiana parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej grubości 0,7 mm – dotyczy
całego obiektu tj. 13 sztuk;
- Ocieplenie ścian zewnętrznych płytami styropianowymi grubości 50 mm;
- Wymiana pokrycia dachowego z blachy powlekanej dachówko podobne na budynku
głównym oraz dwóch daszkach nad drzwiami wejściowymi do obiektu;
- Wymiana deskowania więźby dachowej z wyrównaniem połaci dachowych;
- Wymiana łat, kontr łat i membrany dachowej;
- Wymiana obróbek blacharskich tj. pasy nadrynnowe, obróbki szczytowe i przyścienne
oraz obróbki blacharskie kominów – na budynku głównym oraz dwóch daszkach nad
drzwiami wejściowymi do obiektu;
- Wymiana wyłazu dachowego (nowy wyłaz o wymiarach 80x80 cm)
- Wymiana rynien – nowe wykonane z blachy powlekanej Ø 150mm (2 sztuki)
- Wymiana rur spustowych – nowe z blachy powlekanej Ø 100mm (3 sztuki)
- Montaż barier śniegowych;
- Zamontowanie dużej ławeczki kominowej (1 sztuka);
- Montaż stopni kominiarskich 3 sztuki);
- Pokrycie drewnianej zabudowy panelami z blachy powlekanej na rąbek stojący;
- Rozebranie murowanego komina do poziomu poniżej więźby dachowej;
- Wymurowanie nowego komina z cegły klinkierowej pełnej’
- Przemieszczenie muf instalacji elektrycznej w związku z dociepleniem ścian (2 sztuki);
- Wymiana lamp na elewacji na nowe w technologii LED o IP 54 (4 sztuki).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299811,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303528,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299811,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SONCAS" Jerzy Chodubski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721031896

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 1

7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 78-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299811,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane