Remont budynku zabytkowego przy ul. Sienkiewicza 22 w Białymstoku.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00210051
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00210051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-29 10:33
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50cad3a7-b17d-498a-b1ff-fe829e927f91
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210051 z dnia 2025-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku zabytkowego przy ul. Sienkiewicza 22 w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku zabytkowego przy ul. Sienkiewicza 22 w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50cad3a7-b17d-498a-b1ff-fe829e927f91
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037137/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont budynku ul. Sienkiewicza 22.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00173086
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.IP.26.3.29.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65040,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont budynku zabytkowego przy ul. Sienkiewicza 22 w Białymstoku.
Część I – Remont balkonów:
Zakres robót do wykonania.
Roboty przygotowawcze:
- przygotowanie projektu organizacji ruchu, uzyskanie stosownych pozwoleń związanych z zajęciem pasa
drogowego (chodnika), ustawienia znaków i tablic ostrzegawczych,
- zabezpieczenie terenu budowy poprzez wykonanie daszków, barierek ochronnych, zabezpieczenie terenu
budowy taśmą ostrzegawczą,
- montaż i demontaż rusztowań zewnętrznych z ich osiatkowaniem,
- zabezpieczenie folią stolarki okiennej, drzwiowej i innych elementów,.
Elewacja od strony ul. Sienkiewicza 22:
- balkon I piętra,
- balkon II piętra,
- balkon III pietra.
Część II – Remont klatki schodowej:
Zakres robót do wykonania:
- zabezpieczenie podłóg folią,
- zabezpieczenie okien folią,
- przygotowanie podłoża,
- gruntowanie,
- malowanie powierzchni ścian i sufitów farbą na kolor biały,
- lakierowanie bezbarwnym lakierem ścian do wysokości 180 cm od posadzki,
- malowanie farbą olejną szafek,
- regulacja, oczyszczenie i pomalowanie drzwi wewnętrznych,
- czyszczenie osprzętu instalacji elektrycznej włączników, opraw,
- mycie grzejników,
- mycie podłóg, okien po zrealizowaniu robót.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia,
2) przedmiary,
3) oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę 80 000,00 zł brutto, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Postępowanie unieważnia się bez konieczności badania i oceny ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej, w sytuacji gdy cena oferty nie zmieściła się w ustalonym limicie, a zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2025-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |