„Przebudowa drogi gminnej nr 109054G – ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Wybickiego w Pucku”
GMINA MIASTA PUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401348
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 08:15
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-868bdf68-1232-42e8-abee-549b710a71eb
- Identyfikator
- 5871566983
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401348 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 109054G – ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Wybickiego w Pucku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA PUCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675439
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1-go Maja 13
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi2@miasto.puck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastopuck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miastopuck.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 109054G – ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Wybickiego w Pucku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-868bdf68-1232-42e8-abee-549b710a71eb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052464/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 109054G – ul. Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Wybickiego w Pucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244840
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiPŚ.271.5.2026.GP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na przebudowie układu drogowego ulicy Nowy Świat na odcinku od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Wybickiego. Zaprojektowane rozwiązanie w większości odtwarza istniejące elementy obecnie funkcjonującego zagospodarowania terenu w pasie drogowym. Odtwarzając obecnie funkcjonujące elementy pasa drogowego, projekt wprowadza korekty ich parametrów, doprowadzając do zgodności z obowiązującymi przepisami.
Inwestycja ma za zadanie uporządkowanie ruchu pieszego i rowerowego na przedmiotowym odcinku. Zmiany polegają na wprowadzeniu drogi dla pieszych i rowerów oraz drogi dla pieszych i fragmentu drogi dla rowerów. Ponadto powstanie zatoka autobusowa, zatoka Kiss&Ride oraz zatoka postojowa. Wszystkie tarcze skrzyżowań i przejść dla pieszych zostaną wyniesione. Nawierzchnie elementów układu drogowego zostaną wymienione na nowe.
W zakresie infrastruktury technicznej, część robót związanych z kanalizacją deszczową i sanitarną została już wykonana (od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ul. Kaprów) – zmiany zostały uwzględnione w przedmiarze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4732472,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6765000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4732472,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Produkcja i Eksploatacja Kruszywa Formella s.c. Mariusz Formella, Tomasz Formella
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Mariusz Formella
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882218300
7.3.4) Miejscowość: Niepoczołowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4732472,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |