Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401352
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401352/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 08:18
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b06c718a-d1c1-4a2b-b622-ebc3688d47d9
- Identyfikator
- 6762117264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401352 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W KRAKOWIE
1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600395
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Pędzichów 27
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-080
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.krakow@zus.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b06c718a-d1c1-4a2b-b622-ebc3688d47d9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401352
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00466392
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: ,,Remont dachu nad budynkiem A Oddziału ZUS Kraków przy ul. Pędzichów 27”
1. Ogólny zakres robót obejmuje:
1.1 Demontaż istniejącej oraz wykonanie nowej izolacji termicznej dachu oraz pokrycia dachowego z dwóch warstw papy: podkładowej i nawierzchniowej (trudnopalne, NRO);
1.2 Demontaż istniejącego materiału ocieplenia wraz z usunięciem istniejących wypraw tynkarskich, wykonanie nowego ocieplenia ścian klatki schodowej oraz maszynowni windy wraz z nowymi wyprawami tynkarskimi (trudnopalne, NRO);
1.3 Przemurowanie istniejących kominów wentylacyjnych na poziomie ponad dachem;
1.4 Wykonanie ocieplenia kominów wentylacyjnych wraz z nowymi wyprawami tynkarskimi;
1.5 Montaż elementów systemu ochrony przed upadkiem z wysokości na ścianie maszynowni;
1.6 Wykonanie nowych obróbek blacharskich, rur spustowych oraz rynien;
1.7 Demontaż pozostałości po obecnej instalacji i wykonanie nowej instalacji odgromowej na dachu budynku A i przewiązki; wykonanie pomiarów
1.8 Prace towarzyszące;
1.9 Demontaż nieczynnych masztów antenowych;
1.10 Demontaż i wymiana na nowe kominków wentylacyjnych;
1.11 Demontaż i wymiana na nowe odpowietrzników pionów z sanitariatów znajdujących się w budynku;
1.12 Wykonanie przepustu instalacyjnego pod planowaną w przyszłości instalację klimatyzacji ;
1.13 Przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej
Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy - Załącznik nr 3 SWZ.
Opis i parametry techniczne przedmiotu zamówienia, zawarty został w opisie przedmiotu zamówienia - Złącznik nr 2 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Tectum sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832128618
4.3.3.) Ulica: Mietniów 5a
4.3.4.) Miejscowość: Wieliczka
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-020
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 454874,31 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00535119/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 454874,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |