Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla programu inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR (...)

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 09:01
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa7e0c25-98e4-422d-8d14-f356952a2cbd
Identyfikator
8522211119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty konstrukcyjneRoboty drogoweRoboty sanitarneRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychGazy medyczneGazy przemysłoweRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneRoboty w zakresie okładaniaInstalowanie kotłówInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty przygotowawcze do świadczenia usługNakładanie powierzchni kryjącychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401450 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla programu inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Unii Lubelskiej, 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-252

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@usk1.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk1.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa7e0c25-98e4-422d-8d14-f356952a2cbd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla programu inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa7e0c25-98e4-422d-8d14-f356952a2cbd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00168662/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja lądowiska dla śmigłowców LPR przy UKS-1 PUM w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345102

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-261-51/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla programu inwestycyjnego pn. „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ i Załącznikach do SWZ oraz w OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45233140-2 - Roboty drogowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

24111500-0 - Gazy medyczne

24110000-8 - Gazy przemysłowe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane