Sprawowanie nadzoru geologicznego oraz opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej dla zadania pod nazwą „Poszukiwanie i rozpoznanie zasobów wód termalnych w Koluszkach otworem Koluszki GT-1.”

Gmina Koluszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00210101
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00210101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-29 10:44
Lokalizacja
Koluszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c593260-cbf2-483d-8cd0-44e13cdfc5e8
Identyfikator
7282471753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczneUsługi geologiczneGeologiczne usługi doradczeWykonywanie badań

Wykonawcy

1 przyznane

PROINSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
169 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210101 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie nadzoru geologicznego oraz opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej dla zadania pod nazwą „Poszukiwanie i rozpoznanie zasobów wód termalnych w Koluszkach otworem Koluszki GT-1.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65

1.5.2.) Miejscowość: Koluszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@koluszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c593260-cbf2-483d-8cd0-44e13cdfc5e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprawowanie nadzoru geologicznego oraz opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej dla zadania pod nazwą „Poszukiwanie i rozpoznanie zasobów wód termalnych w Koluszkach otworem Koluszki GT-1.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c593260-cbf2-483d-8cd0-44e13cdfc5e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044140/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Sprawowanie nadzoru geologicznego i opracowanie dokumentacji hydrologicznej dla zadania „Wykonanie otworu poszukiwawczo – rozpoznawczego wód termalnych Koluszki GT – 1 w Koluszkach.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00159086

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPZ.271.20.(9).2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru geologicznego oraz opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej na podstawie badań i pomiarów przekazanych przez Wykonawcę oraz dozór geologiczny w trakcie prowadzonego wiercenia oraz na podstawie pomiarów i własnych obserwacji dokonanych w trakcie pełnienia nadzoru geologicznego dla zadania pod nazwą „Poszukiwanie i rozpoznanie zasobów wód termalnych w Koluszkach otworem Koluszki GT-1.”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351900-2 - Usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71351910-5 - Usługi geologiczne

71351220-1 - Geologiczne usługi doradcze

71355200-3 - Wykonywanie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROINSOL Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6772355835

7.3.3) Ulica: ul. Stańczyka 7/LU3

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-126

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-25
2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi