Budowa ul. Kasztanowej w Człuchowie

Gmina Miejska Człuchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401556
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 09:34
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31b4a2c3-ebbd-4d58-9a79-2c5f44f95fa1
Identyfikator
8431569424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE S.C., ANDRZEJ GLISZCZYŃSKI, DANUTA GLISZCZYŃSKACzłuchów, PL · lot 0
599 419,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401556 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ul. Kasztanowej w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335941

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ul. Kasztanowej w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31b4a2c3-ebbd-4d58-9a79-2c5f44f95fa1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057163/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa ul. Kasztanowej w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322825

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa ul. Kasztanowej w Człuchowie.
W ramach inwestycji planuje się budowę odcinka drogi gminnej przy ul. Kasztanowej w Człuchowie.
1.1. Konstrukcja nawierzchni.
Na drodze gminnej oraz zjeździe w km 0+102,43 zaprojektowano nawierzchnię o przekroju konstrukcyjnym dla kategorii obciążenia ruchem KR3:
- kostka brukowa betonowa grubości 8 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa grubości 3 cm,
- podbudowa zasadnicza grubości 33 cm z mieszanki kruszywa związanego cementem C5/6,
- podbudowa pomocnicza grubości 15 cm z gruntu stabilizowanego cementem C1,5/2.
Na zjazdach w km 0+035,73, w km 0+037,03 i w km 0+097,73 zaprojektowano nawierzchnię o przekroju konstrukcyjnym dla kategorii obciążenia ruchem KR2:
- kostka brukowa betonowa grubości 8 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa grubości 3 cm,
- podbudowa zasadnicza grubości 26 cm z mieszanki kruszywa związanego cementem C3/4,
- podbudowa pomocnicza grubości 15 cm z gruntu stabilizowanego cementem C1,5/2.
Na drodze dla pieszych zaprojektowano nawierzchnię o przekroju konstrukcyjnym:
- kostka brukowa betonowa grubości 6 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa grubości 3 cm,
- podbudowa zasadnicza grubości 15 cm z mieszanki kruszywa związanego cementem C3/4.
1.2. Sieć wodociągowa.
W ramach budowy drogi projektuje się sieć wodociągową z dwoma hydrantami zewnętrznymi nadziemnym HP80. Sieć włączona do istniejącej sieci wodociągowej 110PE na działce 11/3. Do budowy sieci wodociągowej należy użyć rur ∅ 110 PE-100 RC SDR 17 PN10.
1.3. Sieć kanalizacji deszczowej.
W ramach budowy drogi projektuje się sieć kanalizacji deszczowej z czterema studniami 1200 bet. oraz wymianą istniejącej studni na 1200 bet (studnia na istniejącej sieci). Dodatkowo projektowana droga odwadniana jest za pomocą trzech wpustów z osadnikami podłączonymi do projektowanej sieci. Sieć kanalizacji deszczowej PVC-U SN8 315x9,2. Projektowany odcinek sieci zakończony studnią betonową. Studnia z wyprofilowaną kinetą z otworem pod dalszą rozbudowę sieci kanalizacyjnej. Studnia opisana jako KDD4.
1.4. Budowa oświetlenia.
Do oświetlenia drogi projektuje się oświetlenie oprawami dwukomorowymi ze źródłami światła LED na słupie stalowym okrągłym ocynkowanym h = 7 m, w których doprowadzone będą kable zasilające. Nowoprojektowane oświetlenia drogi zostanie zasilone z istniejącego słupa linii napowietrznej EOP nr 570566-05 z TO 566 zgodnie z rysunkiem E-0 Projekt zagospodarowania terenu. Zasilanie wykonać kablem YAKXS 4x25 mm2.

Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik Nr 8 do SWZ, która zawiera: projekt budowlany, przedmiar robót, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiOR), projekt organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599419,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599419,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe s.c. Andrzej Gliszczyński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe s.c. Danuta Gliszczyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8430002253

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599419,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane