Budowa dwóch brogopaśników dla żubrów z wydzielonym miejscem dla cieląt na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat Białowieskiego Parku Narodowego
BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401591
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401591/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 09:42
- Lokalizacja
- Białowieża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30a65600-8e3e-421f-a84e-4648b8207b58
- Identyfikator
- 6030074673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401591 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa dwóch brogopaśników dla żubrów z wydzielonym miejscem dla cieląt na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat Białowieskiego Parku Narodowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664828
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Park Pałacowy 11
1.4.2.) Miejscowość: Białowieża
1.4.3.) Kod pocztowy: 17-230
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 607330106
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.waszkiewicz@bpn.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpn.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30a65600-8e3e-421f-a84e-4648b8207b58
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401591
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00192444
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
nr FENX.01.05-IW.01-0007/24 pn. Ochrona in-situ i ex-situ oraz zarządzanie żubrami przez BPN
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa dwóch brogopaśników dla żubrów z wydzielonym miejscem dla cieląt na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat Białowieskiego Parku Narodowego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa dwóch brogopaśników dla żubrów z wydzielonym miejscem dla cieląt na terenie Obrębu Ochronnego Rezerwat Białowieskiego Parku Narodowego
Budowa dwóch brogopaśników obejmuje realizację następujących zadań: roboty ziemne pod podłoże i stopy fundamentowe, zbrojenie i betonowanie fundamentów wraz z podkładem, osadzenie wsporników pod konstrukcję drewnianą brogopaśników, wykonanie konstrukcji drewnianej ścian i więźby dachowej brogopaśników, wykonanie pokrycia dachu z desek na zakład na kontr łatach, papie asfaltowej i pełnym deskowaniu, wykonanie opierzenia ścian brogopaśników, wykonanie podłogi z desek wraz z klapą na zawiasach, wykonanie klepiska gliniasto-piaskowego wewnątrz brogo-paśników, montaż wyposażenia (drabinka, rygiel zabezpieczający, paśniki).
Szczegółowy opis przedmiotu postępowania stanowi dokumentacja projektowa – Załącznik nr A do SWZ (dokumentacja projektowa, przedmiary, STWiORB).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Małgorzata Klimowicz "Życiorysy Natury"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6030001622
4.3.4.) Miejscowość: Saki
4.3.5.) Kod pocztowy: 17-250
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 146800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00240896/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 146800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |