Budowa instalacji gazu płynnego wraz z instalacją centralnego ogrzewania w świetlicy wiejskiej w sołectwie Lubochnia
GMINA LUBOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401612
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 09:50
- Lokalizacja
- Lubochnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9200dd95-0db5-426b-b290-6884a10abe81
- Identyfikator
- 7732223364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401612 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji gazu płynnego wraz z instalacją centralnego ogrzewania
w świetlicy wiejskiej w sołectwie Lubochnia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubochnia Dworska ul. Tomaszowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Lubochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-217
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9200dd95-0db5-426b-b290-6884a10abe811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji gazu płynnego wraz z instalacją centralnego ogrzewaniaw świetlicy wiejskiej w sołectwie Lubochnia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9200dd95-0db5-426b-b290-6884a10abe81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016172/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa instalacji gazu płynnego wraz z instalacją centralnego ogrzewania w świetlicy wiejskiej w sołectwie Lubochnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317428
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178359,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa instalacji gazu płynnego wraz z instalacją centralnego ogrzewania w świetlicy wiejskiej w sołectwie Lubochnia
4.2. Zamówienie obejmuje budowa doziemnej oraz wewnętrznej instalacji gazu płynnego do budynku świetlicy wiejskiej zlokalizowanym w Lubochni przy ul Łódzkiej 57A dz. nr 258/3, fragment działki nr 562/2, 265/2 obręb Lubochnia powiat tomaszowski na podstawie zatwierdzonej dokumentacji techniczno- budowlanej (Decyzja nr 699/2025 wydanej przez Starostę Tomaszowskiego WAB. 6740.486.2025).
Zakres prac budowlanych do wykonania:
- budowę doziemnej instalacji gazowej;
- budowę naziemnego zbiornika gazu o pojemności 6400 dm3
- budowę wewnętrznej instalacji gazowej z rur stalowych
- wykonanie podejścia pod kocioł gazowy;
- montaż kotła grzewczego gazowego;
- montaż komina powietrzno- spalinowego
- wykonanie próby szczelności instalacji gazowej;
- malowanie instalacji z rur stalowych farbą podkładową antykorozyjną;
- malowanie instalacji z rur stalowych farbą olejną nawierzchniową;
- budowę instalacji centralnego ogrzewania;
- prace wykończeniowe i porządkowe;
- budowę instalacji wentylacji;
- wykonanie instalacji wody cieplej i cyrkulacji,
- wykonanie prac budowlanych niezbędnych do przywrócenia stanu pierwotnego ścian i sufitów
w pomieszczeniach
- przywrócenie terenu zewnętrznego do stanu pierwotnego.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) projekt budowlany (część tekstowa i graficzna),
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nr 4 Ergo Ekologia Sp. z o.o. ul. Suchy Las 6, 02-495 Warszawa, która zawierała najniższą cenę została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp.Ceny pozostałych ofert przekraczają kwotę, jaką zamierzał Zamawiający przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |