Zakup materiałów biurowych w Urzędzie Miasta Katowice w 2025 roku (5 części)

MIASTO KATOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00210117
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00210117/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-29 10:47
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daf89bae-26c3-416c-8c39-0aa0f12fe260
Identyfikator
6340010147
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier fotokopiujący i kserograficznyKopertySegregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyrobyRejestry, księgi rachunkowe, skoroszyty, formularze i inne wyroby piśmiennicze z papieru lub tekturyPrzybory do pisaniaRóżny sprzęt i artykuły biurowe

Wykonawcy

5 przyznanych

PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VECTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
145 195,49 PLN
PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VECTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 1
47 318,11 PLN
LUKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 2
132 485,15 PLN
LUKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 3
44 257,25 PLN
PRO OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKATOWICE, PL · lot 4
63 140,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00210117 z dnia 2025-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup materiałów biurowych w Urzędzie Miasta Katowice w 2025 roku (5 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KATOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 4

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-098

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@katowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umkatowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup materiałów biurowych w Urzędzie Miasta Katowice w 2025 roku (5 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daf89bae-26c3-416c-8c39-0aa0f12fe260

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210117

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020717/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Katowice w 2025 roku (V części)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112341

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 518810,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - dostawa papieru do drukarek i kserokopiarek
1) Sposób wykonywania zamówienia
a) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać materiały w oryginalnych opakowaniach, posiadających zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i bezpieczny transport oraz posiadających logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiałów, numer katalogowy, termin przydatności do użytku,
b) dostarczany towar musi być zgodny ze złożoną ofertą. Nie dopuszcza się zmiany asortymentu w trakcie obowiązywania umowy, chyba, że jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od Wykonawcy, np. zaprzestanie produkcji. W takim przypadku Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu wykazania, że zaproponowany zamiennik spełnia kryteria opisane w SWZ.
c) miejscem dostawy będą wskazane przez Zamawiającego siedziby Urzędu Miasta Katowice,
d) materiały będą dostarczane przez Wykonawcę na jego koszt, sukcesywnie, zgodnie ze złożonym zamówieniem telefonicznym bądź e-mailowym,
e) dostawy towaru będą odbywać się w dniach roboczych i godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątki w godzinach od 8.00 do 13.00,
f) zamówienie będzie realizowane w terminie do 5 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia.
2) Wykaz i opis przedmiotu tej części zamówienia określa: załącznik nr 1a

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197642-8 - Papier fotokopiujący i kserograficzny

4.5.5.) Wartość części: 170657,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - dostawa kopert, ofertówek, itp.
1) Sposób wykonywania zamówienia
a) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać materiały w oryginalnych opakowaniach, posiadających zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i bezpieczny transport oraz posiadających logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiałów, numer katalogowy, termin przydatności do użytku,
b) dostarczany towar musi być zgodny ze złożoną ofertą. Nie dopuszcza się zmiany asortymentu w trakcie obowiązywania umowy, chyba, że jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od Wykonawcy, np. zaprzestanie produkcji. W takim przypadku Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu wykazania, że zaproponowany zamiennik spełnia kryteria opisane w SWZ.
c) miejscem dostawy będą wskazane przez Zamawiającego siedziby Urzędu Miasta Katowice,
d) materiały będą dostarczane przez Wykonawcę na jego koszt, sukcesywnie, zgodnie ze złożonym zamówieniem telefonicznym bądź e-mailowym,
e) dostawy towaru będą odbywać się w dniach roboczych i godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątki w godzinach od 8.00 do 13.00,
f) zamówienie będzie realizowane w terminie do 5 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia.
2) Wykaz i opis przedmiotu tej części zamówienia określa: załącznik nr 1b

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199230-1 - Koperty

4.5.5.) Wartość części: 59427,28 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – dostawa teczek, segregatorów i skoroszytów
1) Sposób wykonywania zamówienia
a) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać materiały w oryginalnych opakowaniach, posiadających zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i bezpieczny transport oraz posiadających logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiałów, numer katalogowy, termin przydatności do użytku,
b) dostarczany towar musi być zgodny ze złożoną ofertą. Nie dopuszcza się zmiany asortymentu w trakcie obowiązywania umowy, chyba, że jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od Wykonawcy, np. zaprzestanie produkcji. W takim przypadku Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu wykazania, że zaproponowany zamiennik spełnia kryteria opisane w SWZ.
c) miejscem dostawy będą wskazane przez Zamawiającego siedziby Urzędu Miasta Katowice,
d) materiały będą dostarczane przez Wykonawcę na jego koszt, sukcesywnie, zgodnie ze złożonym zamówieniem telefonicznym bądź e-mailowym,
e) dostawy towaru będą odbywać się w dniach roboczych i godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątki w godzinach od 8.00 do 13.00,
f) zamówienie będzie realizowane w terminie do 5 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia.
2) Wykaz i opis przedmiotu tej części zamówienia określa: załącznik nr 1c

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

22800000-8 - Rejestry, księgi rachunkowe, skoroszyty, formularze i inne wyroby piśmiennicze z papieru lub tektury

4.5.5.) Wartość części: 169086,97 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - dostawa materiałów piśmiennych
1) Sposób wykonywania zamówienia
a) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać materiały w oryginalnych opakowaniach, posiadających zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i bezpieczny transport oraz posiadających logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiałów, numer katalogowy, termin przydatności do użytku,
b) dostarczany towar musi być zgodny ze złożoną ofertą. Nie dopuszcza się zmiany asortymentu w trakcie obowiązywania umowy, chyba, że jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od Wykonawcy, np. zaprzestanie produkcji. W takim przypadku Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu wykazania, że zaproponowany zamiennik spełnia kryteria opisane w SWZ.
c) miejscem dostawy będą wskazane przez Zamawiającego siedziby Urzędu Miasta Katowice,
d) materiały będą dostarczane przez Wykonawcę na jego koszt, sukcesywnie, zgodnie ze złożonym zamówieniem telefonicznym bądź e-mailowym,
e) dostawy towaru będą odbywać się w dniach roboczych i godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątki w godzinach od 8.00 do 13.00,
f) zamówienie będzie realizowane w terminie do 5 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia.
2) Wykaz i opis przedmiotu tej części zamówienia określa: załącznik nr 1d

4.5.3.) Główny kod CPV: 39292400-9 - Przybory do pisania

4.5.5.) Wartość części: 48456,75 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - dostawa materiałów biurowych
1) Sposób wykonywania zamówienia
a) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać materiały w oryginalnych opakowaniach, posiadających zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie i bezpieczny transport oraz posiadających logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiałów, numer katalogowy, termin przydatności do użytku,
b) dostarczany towar musi być zgodny ze złożoną ofertą. Nie dopuszcza się zmiany asortymentu w trakcie obowiązywania umowy, chyba, że jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od Wykonawcy, np. zaprzestanie produkcji. W takim przypadku Wykonawca winien skontaktować się z Zamawiającym w celu wykazania, że zaproponowany zamiennik spełnia kryteria opisane w SWZ.
c) miejscem dostawy będą wskazane przez Zamawiającego siedziby Urzędu Miasta Katowice,
d) materiały będą dostarczane przez Wykonawcę na jego koszt, sukcesywnie, zgodnie ze złożonym zamówieniem telefonicznym bądź e-mailowym,
e) dostawy towaru będą odbywać się w dniach roboczych i godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 15.00, w piątki w godzinach od 8.00 do 13.00,
f) zamówienie będzie realizowane w terminie do 5 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia.
2) Wykaz i opis przedmiotu tej części zamówienia określa: załącznik nr 1e

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145195,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163966,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145195,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VECTOR sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634-000-60-74

7.3.3) Ulica: ul. Bielska 29

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-749

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145195,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47318,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50430,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47318,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VECTOR sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634-000-60-74

7.3.3) Ulica: ul. Bielska 29

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-749

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47318,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132485,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157358,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132485,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 643-172-03-28

7.3.3) Ulica: ul. Siemianowicka 7d

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-301

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132485,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44257,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56295,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44257,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 643-172-03-28

7.3.3) Ulica: ul. Siemianowicka 7d

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-301

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44257,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63140,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69260,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63140,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO OFFICE sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 641-000-57-21

7.3.3) Ulica: Al. Korfantego 179B

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-153

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63140,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy