Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską

GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401653
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-21 09:57
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b68cd99c-acb5-4ca7-bf70-8325aeeaf852
Identyfikator
6070059823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweUsługi projektów graficznychElementy oznakowaniaOznakowanieInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania i dostawyArtykuły informacyjne i promocyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BEATA DUDABrzeg, PL · lot 0
3136,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401653 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Chodzież

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b68cd99c-acb5-4ca7-bf70-8325aeeaf852

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b68cd99c-acb5-4ca7-bf70-8325aeeaf852

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051272/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Ochrona zasobów zlewni rzeki Noteć na terenie ZIT MOF Piły – Rekultywacja Jeziora Miejskiego w Chodzieży. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 - 2027, Priorytet 2: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski, Działanie 2.6: Zwiększanie odporności na zmiany klimatu i klęski żywiołowe w ramach ZIT.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz montaż jednej tablicy edukacyjnej oraz 2000 szt. ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie projektu graficznego tablicy, dostawą oraz montaż na terenie miasta Chodzież wykonanie 2000 szt. ulotek składanych do formatu A5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

34928470-3 - Elementy oznakowania

34928472-7 - Oznakowanie

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3136,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3136,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU MAD Beata Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471139965

7.3.3) Ulica: Trzech Kotwic 6

7.3.4) Miejscowość: Brzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 49-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3136,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi