Modernizacja drogi gminnej Długołęka Świerkla-Rębacz w miejscowości Długołęka Świerkla w km 0 + 000 - 0 + 169 i 0+172 – 0+202 – polegająca na remoncie warstw konstrukcyjnych” cz. 1 „Mo.....” cz. 4

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401637
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401637/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 09:54
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c594082b-cc6c-44cf-bb8d-58d0409cfdbe
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401637 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej Długołęka Świerkla-Rębacz w miejscowości Długołęka Świerkla w km 0 + 000 - 0 + 169 i 0+172 – 0+202 – polegająca na remoncie warstw konstrukcyjnych” cz. 1
„Mo.....” cz. 4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 248

1.4.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.4.7.) Numer telefonu: (0-18) 448-49-66

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podegrodzie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c594082b-cc6c-44cf-bb8d-58d0409cfdbe

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401637

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00222147

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja drogi gminnej Długołęka Świerkla-Rębacz w miejscowości Długołęka Świerkla w km 0 + 000 - 0 + 169 i 0+172 – 0+202 – polegająca na remoncie warstw konstrukcyjnych” cz. 1
„Mo.....” cz. 4

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

„Modernizacja drogi gminnej Olszana do Malinowskiego w miejscowości Olszana w km 0 + 000 – 0+306 – polegająca na remoncie warstw konstrukcyjnych” – cz. 2
Zamówienie obejmuje:
a) wykonanie warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego,
b) wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego,
a) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10.1 – 10.2, 13 do SWZ.
Zamawiający wskazuje, że załączone przedmiary mają jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy je traktować w sposób pomocniczy do dokumentacji projektowej i STWiOR, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się na przedmiot zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo –Mostowych S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342728990

4.3.3.) Ulica: ul. Jagodowa 55

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 257052,46 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00277621/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 257052,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane