Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską
GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401669
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401669/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-21 09:59
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b68cd99c-acb5-4ca7-bf70-8325aeeaf852
- Identyfikator
- 6070059823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401669 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Chodzież
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b68cd99c-acb5-4ca7-bf70-8325aeeaf852
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401669
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00351800
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Ochrona zasobów zlewni rzeki Noteć na terenie ZIT MOF Piły – Rekultywacja Jeziora Miejskiego w Chodzieży. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 - 2027, Priorytet 2: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski, Działanie 2.6: Zwiększanie odporności na zmiany klimatu i klęski żywiołowe w ramach ZIT.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie i montaż tablicy edukacyjnej oraz ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz montaż jednej tablicy edukacyjnej oraz 2000 szt. ulotek dla projektu dofinansowanego przez Unię Europejską.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie projektu graficznego tablicy, dostawą oraz montaż na terenie miasta Chodzież wykonanie 2000 szt. ulotek składanych do formatu A5.
3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
34928470-3 - Elementy oznakowania
34928472-7 - Oznakowanie
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU MAD Beata Duda
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471139965
4.3.3.) Ulica: Trzech Kotwic 6
4.3.4.) Miejscowość: Brzeg
4.3.5.) Kod pocztowy: 49-300
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3136,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00401653/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3136,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |