Remont drogi powiatowej nr 1602N na odcinku od msc. Pozezdrze do msc. Harsz
POWIAT WĘGORZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00401678
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401678/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-21 10:02
- Lokalizacja
- Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b87adf18-ebff-46aa-9d99-cb625e2d4806
- Identyfikator
- 8451799340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-21
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401678 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1602N na odcinku od msc. Pozezdrze do msc. Harsz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WĘGORZEWSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511433210
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17 B
1.4.2.) Miejscowość: Węgorzewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-600
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.4.7.) Numer telefonu: 87 427 76 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatwegorzewski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatwegorzewski.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b87adf18-ebff-46aa-9d99-cb625e2d4806
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401678
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00150572
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej nr 1602N na odcinku od msc. Pozezdrze do msc. Harsz
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1602N na odcinku od miejscowości Pozezdrze do miejscowości Harsz, gmina Pozezdrze. Długość remontowanego odcinka drogi: 2661,67 m. Zakres prac budowlanych obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne (wykonanie nasypów, wykonanie koryta jezdni, zjazdów),
- wykonanie podbudowy,
- wykonanie nawierzchni drogi, zjazdów,
- roboty wykończeniowe (oczyszczanie, pogłębienie rowów, humusowanie skarp i rowów, przepusty pod zjazdami, obrukowanie wlotu i wylotu przepustów, pobocza z kruszywa),
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu – montaż oznakowania,
- wykonanie i montaż 2 szt. tablic informacyjnych.
Miejsce wykonania prac budowlanych: Powiat Węgorzewski, gm. Pozezdrze, nr działki: nr 54 obręb Pozezdrze oraz nr 353 i 276/1 obręb Harsz.
Opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ: dokumentacja projektowa, szczegółowe specyfikacje techniczne, przedmiar robót zawarte w załączniku nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8470000421
4.3.3.) Ulica: Konstytucji 3 Maja 1A
4.3.4.) Miejscowość: Gołdap
4.3.5.) Kod pocztowy: 19-500
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2649999,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00192474/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2649999,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |