Remont chodników i ciągów pieszo-jezdnych na terenach gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK – 2 ZADANIA.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401679
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401679/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 10:03
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bbf97e9-4f45-4632-9c0c-9a85ee19a350
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowę

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401679 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont chodników i ciągów pieszo-jezdnych na terenach gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK – 2 ZADANIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl.

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bbf97e9-4f45-4632-9c0c-9a85ee19a350

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401679

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00446531

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont chodników i ciągów pieszo-jezdnych na terenach gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK – 2 ZADANIA.

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Remont chodników i ciągów pieszo-jezdnych na terenach gminy Wrocław będących w zarządzie ZZK - rejony A, B, F, G, H, O, P. Szacowana maksymalna powierzchnia chodników i ciągów pieszo - jezdnych do wykonania wynosi około 450 m2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe i ziemne,
2) montaż krawężników i obrzeży,
3) wykonanie różnych nawierzchni.

3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PB Haus Sp. z o.o. Sp.k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972375127

4.3.3.) Ulica: ul. Wilkowicka 47

4.3.4.) Miejscowość: Leszno

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-100

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 263017,91 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00514275/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-11-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 157027,95 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane