Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół i Placówek w Chwałowicach

Powiat Radomski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401739
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 10:21
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c72f331b-98bc-4d9c-87f2-5b9dbc8c051d
Identyfikator
670223110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

HUBERT WÓJCIKKielce, PL · lot 0
923 844,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401739 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół
i Placówek w Chwałowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483655801

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół
i Placówek w Chwałowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c72f331b-98bc-4d9c-87f2-5b9dbc8c051d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330124

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ON.272.97.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja boisk sportowych wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół i Placówek w Chwałowicach”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację dwóch boisk wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół i Placówek w Chwałowicach. Zakres rzeczowy zadania obejmuje m.in.:
1) Modernizacja boiska do piłki nożnej wraz z przyległymi bieżniami:
Modernizacja będzie polegała na przebudowie istniejącej nawierzchni żwirowej bieżni okrężnej i prostej na nawierzchnię poliuretanową, a także wymianie piachu zeskoczni. Kształt i rozmiary bieżni pozostaną bez zmian w stosunku do stanu istniejącego. Planuje się także dostarczenie i montaż siatki piłkochwytów na istniejących słupach za bramkami.
Podstawowe parametry techniczne:
a) powierzchnia istniejących bieżni (projektowana przebudowa nawierzchni):
1589,26 m2 powierzchnia zeskoczni: 29,52 m2
b) długość istniejących piłkochwytów (projektowane dostarczenie i montaż siatki):
c) wys. 6,00 dł. 48,00 m
2) Modernizacja boiska wielofunkcyjnego
Istniejące boisko wielofunkcyjne o nawierzchni bitumicznej zostanie częściowo rozebrane. Planuje się budowę nowego boiska wielofunkcyjnego z polami do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz piłkę ręczną, o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami wys. 6,00 m i wyposażeniem. Projektowane boisko będzie zlokalizowane częściowo w miejscu rozebranej nawierzchni asfaltowej, a częściowo w miejscu istniejącej nawierzchni trawiastej.
Na pozostałej nawierzchni bitumicznej planuje się urządzenie miasteczka ruchu drogowego. Projektowane boisko będzie oddzielone od miasteczka ruchu drogowego pasem z nawierzchnią trawiastą, na której ustawione zostaną projektowane urządzenia komunalne. Projektowana jest także przebudowa istniejącego oświetlenia boiska, która będzie polegała na przestawieniu dwóch istniejących lamp.
Podstawowe parametry techniczne:
a) powierzchnia projektowanego boiska wielofunkcyjnego (projektowana nawierzchnia poliuretanowa wraz z obrzeżami boiska): 394,934 m2
b) projektowane ogrodzenie boiska piłkochwytami: wys. 6,00 m, dł. 41, 00 m
c) powierzchnia nawierzchni asfaltowej do rozbiórki: 216,00 m2
d) pozostała nawierzchnia asfaltowa (powierzchnia projektowanego miasteczka ruchu drogowego: 834,00 m2
3) Budowa ogrodzenia
a) rozebranie fragmentu utwardzenia terenu
Przebudowa fragmentu utwardzenia z kostki betonowej, który koliduje z projektowanym ogrodzeniem. Należy zdemontować utwardzenie z kostki wraz z podbudową oraz przestawić lub zdemontować krawężniki. W miejscu rozebranej nawierzchni urządzić trawnik.
Podstawowe parametry techniczne:
- powierzchnia nawierzchni do rozebrania: 15,87 m2
b) budowa ogrodzenia
Budowa ogrodzenia panelowego ocynowanego z podmurówką prefabrykowaną betonową. Ogrodzenie będzie uzupełniać istniejące ogrodzenie terenu.
Podstawowe parametry techniczne:
- długość projektowanego ogrodzenia: 62,82 m
- wysokość ogrodzenia wraz z podmurówką: 1,75 m
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), w tym zakres robót, technologia wykonania oraz specyfikacja elementów wyposażenia zawarte są w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) i przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 923844,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 923844,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECOFORMA HUBERT WÓJCIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 959 071 03 38

7.3.3) Ulica: Za Torem

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-807

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 923844,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-18 do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane