Wykonanie projektu budowy hali widowiskowo-rekreacyjnej w Łasinie

MIASTO I GMINA ŁASIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456207
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 12:40
Lokalizacja
Łasin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87f355f4-d66c-41ee-ae09-e494e4707dcd
Identyfikator
8762246666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ MYŚLIWIECŁódź, PL · lot 0
207 562,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456207 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektu budowy hali widowiskowo-rekreacyjnej w Łasinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA ŁASIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radzyńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Łasin

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-320

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 466 50 43

1.5.8.) Numer faksu: 56 466 50 46

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lasin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lasin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu budowy hali widowiskowo-rekreacyjnej w Łasinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87f355f4-d66c-41ee-ae09-e494e4707dcd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021145/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie projektu budowy hali widowiskowo-rekreacyjnej w Łasinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407121

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBG.271.1.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowy hali widowiskowo-rekreacyjnej w Łasinie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, na działce nr ewid. 493; 598/1; 598/2; 598/4 obr. ewid. Miasto Łasin. Projekt winien przewidywać widownię na 300 miejsc, profesjonalne nagłośnienie z garderobami, szatniami i pomieszczeniami rekreacji. W obiekcie odbywać się będą zajęcia kulturalne, koncerty, zajęcia ruchowe, korekcyjne i kulturalne lokalnej społeczności. Projekt powinien przewidywać również parking dla autokarów oraz samochodów osobowych.
Projektant musi wykonać tak projekt, aby uzyskać wszystkie niezbędne wymagane prawem uzgodnienia oraz uzyskać pozwolenie na budowę.
Opis oraz sposób realizacji zamówienia zawarty jest w Koncepcji architektoniczno-budowlanej dla przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na budowie obiektu kultury – hali widowiskowej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207562,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 777360,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207562,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAM Pracownia Architektoniczna Paweł Myśliwiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732269082

7.3.3) Ulica: Lutomierska 127/121

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-035

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207562,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi