Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

Gmina Miedzna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401802
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401802/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-21 10:37
Lokalizacja
Miedzna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca
Identyfikator
8241723514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401802 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582196

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 11 Listopada, 4

1.4.2.) Miejscowość: Miedzna

1.4.3.) Kod pocztowy: 07-106

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.4.7.) Numer telefonu: 256918328

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-miedzna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminamiedzna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20bf1910-c88e-476b-a2ae-6cb0183ce0ca

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401802

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00263748

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi działka nr 807 w miejscowości Wrotnów

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi wewnętrznej w miejscowości Wrotnów zlokalizowanej na działce nr 807 o długości 505,00 m. Początek przedmiotowego odcinka drogi przyjęto na połączeniu z krawędzią jezdni drogi powiatowej nr 4219W Kosów L. (granica powiatu) –Wrotnów – Klimowizna. Istniejącą nawierzchnię drogi wewnętrznej stanowi kruszywo naturalne stabilizowane mechanicznie. Droga przebiega przez obszar łąk i pól uprawnych oraz zabudowę zagrodową. Wody opadowe są zagospodarowane w granicach pasa drogowego.
Projektowana jest jezdnia o szerokości 3,0 m z obustronnymi poboczami z kruszywa.
Zakres prac obejmuje następujące elementy drogowe:
Wykonanie warstwy podbudowy i nawierzchni:
- Ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem o grubości warstwy
15 cm na długości 505,00 mb (podbudowa)
- Kruszywo łamane frakcji 0/31,5 mm o grubości warstwy 15 cm na długości
505,00 mb (podbudowa)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11W 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa wiążąca nawierzchni)
- Mieszanka mineralno-asfaltowa AC11S 50/70 KR1-2 o grubości warstwy 4 cm
na długości 505,00 mb (warstwa ścieralna nawierzchni)
Długość nawierzchni [m] 505,00
Szerokość nawierzchni [m] 3,00 (poszerzenie na łukach przy zjeździe na drogę powiatową)
Powierzchnia nawierzchni [m2] 1 521,88
Roboty pozostałe:
Roboty pomiarowe 505,00 m
Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej 500,00 m2
Remont przepustu pod zjazdem 1,00 szt.
Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni 2 021,88 m2
Wykonanie poboczy 505,18 m2
Oznakowanie pionowe 4,00 szt.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240002592

4.3.3.) Ulica: Gdańska

4.3.4.) Miejscowość: Węgrów

4.3.5.) Kod pocztowy: 07-100

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 323735,73 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00319574/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 323735,73 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane