Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)

POWIAT BEŁCHATOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00401860
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401860/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-21 10:50
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-615638ba-c556-4e17-b9da-a27a6538fc8c
Identyfikator
7692204721
Ostatnia aktualizacja
2026-08-21

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnymPrzyczepyRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi szkolenia komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401860 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347119

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-615638ba-c556-4e17-b9da-a27a6538fc8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401860

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051608/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 „Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353257

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO.272.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest„Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz rzeczowy i ilościowy sprzętu zostały przedstawione w OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

34223300-9 - Przyczepy

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta pod kątem oceny ofert (cena, gwarancja,moc) została złożona na kwotę przewyższającą możliwości finansowe zamawiającego - 567 382,04 zł. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 300 000,00 zł. w związku z tym, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy